Ольга

Ольга

Ольга — красиве, витончене ім'я для дівчини. Недарма його носили княгині, аристократки та люди мистецтва. Що ж об'єднує людей із цим іменем?

9 262 63

Науковці досі не визначилися, звідки походить ім'я Ольга. Одні кажуть, що воно запозичене зі скандинавського Хельга, що перекладається як «свята», «світла», «мудра». Інші ж вважають, що значення імені Ольга — «сонячна», «хороша», «велика», а походження — суто слов'янське. Утім, яка б версія не виявилася правильною, очевидно одне: Ольга — жіноча форма імені Олег.

Характер Ольги — досить вразливий: вона спокійна і вміє гарно себе поводити, проте насправді їй важко пережити образу чи навіть чиєсь випадкове зауваження. З іншого ж боку, Олю відрізняє особлива впертість: коли вона у чомусь винна, з неї все одно важко витягнути слова вибачення.

Ольга — київська княгиня

Ольга — київська княгиня, дружина князя Ігоря

Особливо Ольга зосереджена на власних думках і почуттях: вона присвячує надто багато часу самоаналізу. Попри внутрішню емоційність і вразливість, зовні вона демонструє силу й авторитет.

Ольгу характеризують серйозність, вдумливість та постійність: від неї годі чекати на якийсь запальний чи екстравагантний вчинок. Інколи вона може бути дуже роздратованою чи злою, проте свої сильні емоції тримає під контролем. З іншого ж боку, досить часто їй не вистачає твердості й наполегливості. Ще одна неоднозначна риса Ольги — часте бажання попліткувати і схильність до авантюр.

Ольга Хохлова — балерина українського походження

Ольга Хохлова — балерина українського походження, перша дружина Пабло Пікассо. На зображенні — картина Пікассо «Портрет Ольги в кріслі».

Оля — красуня, і не забуває стежити за своєю зовнішністю. Тож не дивно, що вона приваблює багатьох чоловіків. Та якщо раптом її перше кохання закінчиться невдало, вона ще довго страждатиме.

Інколи здається, що покликання Ольги — бути чудовою дружиною. Вона вірна, не прагне командувати чоловіком, любить сімейні посиденьки та походи з дітьми в кіно чи на прогулянки. Чи варто вже й казати про те, як смачно Оля готує?!

Ольга Куриленко

Ольга Куриленко — французька акторка українського походження, відома своєю роллю дівчини Джеймса Бонда у фільмі «Квант милосердя».

Оля — дуже домашня дівчина, однак, порівнюючи себе з друзями й колегами, вона починає страждати від думок, що живе неправильно. І тоді вирушає в гості, у відрядження, або й у далеку подорож!

Що ж до професійної самореалізації, то Ольга зможе підкорити будь-яку сферу діяльності. А все тому, що вона дуже відповідальна. Тож може стати і лікарем, і волонтером, і керівником — і у всьому досягне успіху. А ще буде авторитетом для цілого колективу.

Свої іменини Ольга святкує 10 лютого, 6 березня, 14 березня, 17 липня і 23 листопада.

Ольга Фреймут

Ольга Фреймут — відома українська телеведуча

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

9 262 63

оцінити публікацію

Додатив замітки

Ольга

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

nana150178-avatar

Наталья Остаповська

10 лютого
22-12-2014
PUSTUNCHIK-avatar

Пустунчик Слоник

Друзі, свої відповіді-коментарі на друге завдання вже не приймаються. Просимо переходити до наступного завдання.
19-12-2014
nejnost-avatar

Натали Зубаха

Свої іменини Ольга святкує 10 лютого, 6 березня, 14 березня, 17 липня і 23 листопада
18-12-2014
tat-avatar

татьяна митина

Свої іменини Ольга святкує 10 лютого, 6 березня, 14 березня, 17 липня і 23 листопада
18-12-2014
welenka-avatar

Елена Веремеенко

10 лютого
18-12-2014
Показати попередні(58)