Відгадай загадку

Відгадай загадку

Якось на ранкову зарядку зібралися п’ятеро нерозлучних друзів. Зробивши чимало спортивних вправ та добряче втомившись, друзі вирішили перепочити і взялися розповідати один одному цікаві історії-загадки.

4 369 3

Скільки з цих загадок зумієш відгадати Ти? Автори найоригінальніших і головне — правдивих відповідей отримають від мене чудові сувеніри від ТМ «Рудь». Поїхали!

Першим загадав загадку юнак у синьому.

Джек: Минулого тижня я вимкнув світло і встиг дістатися до ліжка швидше, аніж моя кімната занурилася в пітьму. Від вимикача до ліжка цілих 3 метри. Як мені це вдалося?

Дівчина в зеленому спантеличила всіх питанням.

Енн: Якось пізнього вечора мій дядько читав цікаву книгу. Тітка через неуважність вимкнула світло, і хоча в кімнаті стало зовсім темно, дядько продовжував читати, як ні в чому не бувало, і дочитав книгу до кінця. Як він міг це зробити?

Наступним був хлопець в червоному.

Вільям: Коли тітка приїжджає до мене в гості, вона завжди виходить з ліфта на 5 поверхів нижче, аніж потрібно, і піднімається далі пішки. Чому вона так вчиняє?

Дівчина в блакитному здивувала усіх розповіддю.

Доллі: Вчора вранці я впустила сережку в каву. І хоча чашка була наповненою по вінця, я дістала сережку, навіть не намочивши пальців. Як мені це вдалося?

Нарешті свою загадку запропонувала дівчина в жовтому.

Сідні: Вчора ввечері мій батько потрапив під дощ. Ні капелюха, ні парасольки він з собою не мав. Сховатися від дощу було ніде. Тож коли батько дістався додому, вода з нього лилася потоками. Але жоден волос на його голові не промок. Як це могло статися?

Зумів відгадати загадки? Пиши відповіді в коментарях та дивуй усіх своєю кмітливістю і винахідливістю!Тільки не забудь вказати, кому належить загадка.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

4 369 3

оцінити публікацію

Додатив замітки

Коментарі до: Відгадай загадку

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

kotikdasha-avatar

Даша Требик

Єнн: дядя був сліпим
08-02-2015
Yaroslava9-avatar

Ярослава Жданок

Первая загадка била невазможнай!!!!!!!!!!!
30-09-2014
MashaR-avatar

Маша Ремизова

Джек:за окном было солнце! Энн : он был в другой комнате Уильям:тётя очень низкая и не достаёт до нужного этажа Долли:в чашке было кофе зёрнами(не заваренное) Синди:папа был лысым
29-09-2014