Ігри

Популярне
Зимова прогулянка

Пазли

Зимова прогулянка

Набір з трьох пазлів, кожен з яких складніше попереднього. На цих милих картинках веселий слоник знаходиться в новорічній атмосфері. Діткам точно сподобається яскравий слон, який покаже їм зимову казку. Завдяки пазлам ваша дитина зможе швидше розвиватися, що стане дуже ...

1 14т.
Солодкі скарби

Аркадні

Солодкі скарби

Гра «Солодкі скарби» – це захоплююча аркада-пригода. Вам потрібно ходити своїм персонажем-слоником і збирати предмети, стрибаючи та остерігаючись павутини. Ця гра надовго захопить вашу дитину, так як вона барвиста і цікава.

0 6 134
Поварята

Розмальовки

Поварята

Красива розмальовка, яка підійде для діточок будь-якого віку. Картинка має багато елементів, які можна розфарбувати, та 18 фарб, якими можна це зробити. Розмальовки розвивають не тільки самостійність, уяву, а й творчі здібності дитини.

0 1 854
Збери пейзаж осені

Розвиваючі ігри

Збери пейзаж осені

Гра «Збери пейзаж осені» - дуже яскрава гра, з якою впораються навіть найменші дітки. У цій грі ваша дитина може розташувати звірів, квіточки, гриби, комах так, як вона цього хоче. Дуже корисно також, щоб дитина називала вголос, все, що ставить у картину.

0 5 959
Північний полюс

Розмальовки

Північний полюс

Красива розмальовка, яка підійде для діточок будь-якого віку. Картинка має багато елементів, які можна розфарбувати та 18 фарб, якими можна це зробити. Розмальовки розвивають не тільки самостійність, уяву, а й творчі здібності дитини.

0 1 012
Пустунчик-меломан

Розмальовки

Пустунчик-меломан

Ця розмальовка дає вашій дитині розфарбувати веселу картинку будь-якими кольорами та відтінками кольорів, якими вам захочеться. Розмальовки не тільки роблять дітей щасливішими, а й розвивають в них самостійність та уяву. Розвивайтеся граючи.

0 2 719
Ігри з розумом

Розвиваючі ігри

Ігри з розумом

Дуже корисна розвиваюча гра, яка не тільки видає цікаві факти, але і змусить подумати, граючи. З цією грою ви сміливо можете залишити дитину, так як вона допомагає розвивати раціональне мислення і логіку, поступово ускладнюючи завдання.

0 5 697

Грай в онлайн-ігри для дітей

На дитячому порталі «Пустунчик» для дітей є безліч цікавих розваг: поради і рекомендації з виготовлення фоторамок, годівничок, чашок, цікаві факти про тварин, але, звісно ж, найцікавішим залишається розділ «Ігри для дітей онлайн».

Розділ «Ігри для дітей» представлений такими безкоштовними іграми для дітей, як пазли, розмальовки, логічні та аркадні ігри.

Ігри на будь-який смак

Зібрати у пазл три картинки за певний відрізок часу для дитини буде не дуже складним, але досить захоплюючим завданням. Ця гра здатна розвивати уважність та логічне мислення дітей.

Розмальовки дадуть можливість кожній дитині створювати свої шедеври. Дитина самостійно приймає рішення, обираючи кольори та їхні поєднання. Ця гра допоможе сформувати смак дитини, здатність підбирати потрібні кольори та відтінки.

Аркадні ігри для дітей — це ціла історія пригод слоника Пустунчика, учасниками яких є самі діти.

Але найважливішими для формування майбутньої особистості є логічні ігри для дітей онлайн. На дитячому порталі «Пустунчик» діти можуть цілком безкоштовно пограти у різноманітні ігри, перевірити свою уважність, пройти коридорами заплутаного лабіринту, позмагатися з комп'ютером у «хрестики-нулики» та багато іншого.

Безкоштовні логічні ігри для дітей онлайн — на дитячому порталі «Пустунчик»! Серед наявного різноманіття дитячих ігор найпопулярнішими є аркадні та логічні ігри. Вони потребують від дитини швидких рішень, уважності та спритності.