Ігри

Популярне
Крапелькові війни

Розвиваючі ігри

Крапелькові війни

Ця гра досить проста, але змушує подумати, що ж далі робити. Сподобається діткам будь-якого віку і навіть дорослим. У «Капелькових війнах» вам потрібно розфарбувати якомога більше крапельок в свій колір. Можна грати удвох або з комп'ютером, а також самому вибрати карту.

0 6120
Понад хмарами

Розмальовки

Понад хмарами

Гра для діточок навіть наймолодшого віку, яка дозволить їм розвивати свої творчі здібності. Розмальовка «Над хмарами» дає діткам можливість розмалювати веселого слоника на повітряній кулі такими кольорами і саме так, як вони цього захочуть.

0 2478
Зимова прогулянка

Пазли

Зимова прогулянка

Набір з трьох пазлів, кожен з яких складніше попереднього. На цих милих картинках веселий слоник знаходиться в новорічній атмосфері. Діткам точно сподобається яскравий слон, який покаже їм зимову казку. Завдяки пазлам ваша дитина зможе швидше розвиватися, що стане дуже ...

1 8838

Грай в онлайн-ігри для дітей

На дитячому порталі «Пустунчик» для дітей є безліч цікавих розваг: поради і рекомендації з виготовлення фоторамок, годівничок, чашок, цікаві факти про тварин, але, звісно ж, найцікавішим залишається розділ «Ігри для дітей онлайн».

Розділ «Ігри для дітей» представлений такими безкоштовними іграми для дітей, як пазли, розмальовки, логічні та аркадні ігри.

Ігри на будь-який смак

Зібрати у пазл три картинки за певний відрізок часу для дитини буде не дуже складним, але досить захоплюючим завданням. Ця гра здатна розвивати уважність та логічне мислення дітей.

Розмальовки дадуть можливість кожній дитині створювати свої шедеври. Дитина самостійно приймає рішення, обираючи кольори та їхні поєднання. Ця гра допоможе сформувати смак дитини, здатність підбирати потрібні кольори та відтінки.

Аркадні ігри для дітей — це ціла історія пригод слоника Пустунчика, учасниками яких є самі діти.

Але найважливішими для формування майбутньої особистості є логічні ігри для дітей онлайн. На дитячому порталі «Пустунчик» діти можуть цілком безкоштовно пограти у різноманітні ігри, перевірити свою уважність, пройти коридорами заплутаного лабіринту, позмагатися з комп'ютером у «хрестики-нулики» та багато іншого.

Безкоштовні логічні ігри для дітей онлайн — на дитячому порталі «Пустунчик»! Серед наявного різноманіття дитячих ігор найпопулярнішими є аркадні та логічні ігри. Вони потребують від дитини швидких рішень, уважності та спритності.