Логічні, розвивальні ігри онлайн 

Онлайн-ігри – це не тільки гарний спосіб розслабитися у вільний час. Навпаки, багато які з них не тільки захоплюють дитину, а й тренують дуже важливі навички, розвивають здібності й таланти.

Ніщо так не розвиває мислення, логіку та сконцентрованість у дітей, як логічні ігри. Забавляючись, дитина вчиться запам’ятовувати, оцінювати, відтворювати необхідну послідовність дій, швидко реагувати та бути уважною. Саме тому ми пропонуємо Вам і Вашим діткам завітати на портал «Пустунчик» та пограти з розумом.

Розвивальні ігри для дітей

У розділі «Розвивальні ігри» Ваша дитина знайде багато цікавих завдань і зможе весело, а головне, з користю провести свій вільний час, граючи безкоштовно онлайн. Винахідливість, спритність, уважність і логіка знадобляться їй, аби перемогти. На нашому сайті підібрані ігри різноманітної тематичної спрямованості та різних рівнів складності: від найпростіших до дуже складних. Окрім того, галерея ігор постійно оновлюється і поповнюється новими видами, тому кожна дитина обов'язково знайде щось на свій смак.

Грати на порталі «Пустунчик» – захопливо і корисно водночас. Малюк зможе політати, навчитися створювати музичні композиції, розвивати візуальну пам'ять, проходити незвичайні місії, перевірити свої знання в математиці та інших науках. Логічні ігри цілком можуть надихнути дитину на вивчення предмету, який навряд зацікавив би її в інших умовах.

Цікаво і корисно

Відправивши малюка погратися онлайн на порталі «Пустунчик», Ви можете відпочити чи присвятити час невідкладним справам, поки дитина буде вчитися, вважаючи, що це тільки гра. Інколи дітей не так просто чимось зацікавити – особливо якщо це стосується отримання нових знань чи навичок. Формат гри в такому випадку дуже допомагає. Захоплюючі завдання затягують, перехід на наступний рівень інтригує, а бажання перемогти спонукає сконцентрувати увагу і добре подумати.

Побавившись в розумні логічні ігри онлайн, Ваш малюк може перейти до інших розділів дитячого порталу «Пустунчик»: а там на нього чекає дивовижна подорож різноманітними сферами знань. Тут можна знайти пізнавальні матеріали з навчальних предметів, цікаві тести й загадки, уроки малювання, фільми й мультики, а також багато інших цікавих речей, які допоможуть дитині визначитися зі своїми вподобаннями і всебічно розвиватися. 

Система Orphus