Розвиваючі онлайн-ігри 

Ніщо так не розвиває мислення, логіку та сконцентрованість у дітей, як логічні ігри. Забавляючись, дитина вчиться запам’ятовувати, оцінювати, відтворювати необхідну послідовність дій, швидко реагувати та бути уважною. Саме тому ми пропонуємо Вам і Вашим діткам завітати на портал «Пустунчик» та пограти з розумом.

У розділі «Розвиваючі ігри» Ви знайдете чимало цікавих завдань та зможете весело і з користю провести свій вільний час, граючи в логічні ігри онлайн. Спритність, швидкість та вправність знадобляться Вам, аби перемогти. На нашому сайті підібрані ігри різного тематичного спрямування та рівня складності: від найпростіших до складних. Окрім того галерея ігор постійно оновлюється та поповнюється, і кожен обов’язково знайде щось на свій смак.

Грати на порталі «Пустунчик» – цікаво й корисно водночас. Ви зможете політати, навчитися створювати музичні композиції, розвивати візуальну пам'ять, проходити незвичайні місії, перевірити свої знання в математиці та інших науках.

Серед багатьох розділів на сайті є й такі, як аркадні ігри, смачний розділнезвідане про тварин та інші, де на Вас чекатиме немало цікавинок.