У світі тварин

Хіба бувають діти, які не люблять тварин? Граційні й сильні хижаки чи милі кумедні звірятка – якась із цих категорій точно припаде Тобі до смаку. А може, Ти маєш особливі уподобання? Чудернацькі птахи, свійські тварини чи дивні невідомі звірі? У «Віртуальній школі» Пустунчика ти неодмінно знайдеш інформацію, яка захоплює і мотивує дізнаватися ще більше.

Цікаве про тварин, факти про тварин світу

У розділі «Зоологія» зібрано безліч фактів: один цікавіший за інший! Ти побачиш, скільки неймовірних та особливих живих істот є на нашій планеті – і кожна з них по-своєму влаштована та відрізняється від усіх інших. Хтось має кумедну поведінку, хтось – дивовижні здатності, хтось – унікальну зовнішність.

Дізнавайся ще більше цікавого про тварин, яких Ти любиш, і відкривай тих, про яких досі нічого не знав! Свійські й дикі, травоїдні й хижі, хитрі й беззахисні... Риби-клоуни, качки-мандаринки, літаючі білки, козел-серфінгіст, найменший у світі олень і найдружелюбніший кит – і це ще далеко не все, про що Тобі розповість Пустунчик!

А якщо ти зазирнеш до інших розділів на порталі – то поповниш свої знання не лише з зоології, але й з багатьох інших не менш захопливих предметів. А ще – навчишся виготовляти чудові поробки своїми руками та проведеш вільний час за дитячими мультиками, фільмами та іграми, які не тільки розважають, а й розвивають! Чекаємо Тебе на порталі Пустунчика!

Система Orphus