Кінозал

Популярне
Вчимося малювати прибульця

Розвивальні мультфільми

Вчимося малювати прибульця

І знову розвивальний мультфільм «Каракулі» вчить малювати. Сьогодні у нас — мандрівник: прибулець із космосу!

0 97
Вчимося малювати сову

Розвивальні мультфільми

Вчимося малювати сову

Пончі і Фломик дуже люблять подорожувати. Наші герої зібрали свої рюкзаки, але забули ліхтарик. Нічого, Пончі допоможе! Він намалює тварину, яка вміє бачити в темряві.

0 108
Вчимося малювати тортик

Розвивальні мультфільми

Вчимося малювати тортик

Сьогодні у Фломика День народження! А Пончі та Рибка приготували для нього подарунок-загадку. Що ж вони подарують імениннику?

0 57
Вчимося малювати божу корівку

Розвивальні мультфільми

Вчимося малювати божу корівку

Друзі Пончі та Фломика дуже весело грають — вони літають, як літаки. У-у-у! Але Рибка боїться таких гучних звуків! Як же бути? Адже друзям так подобається літати! І Пончі вигадує новий малюнок-загадку!

0 61
Вчимося малювати равлика

Розвивальні мультфільми

Вчимося малювати равлика

Фломику нудно! Адже весь день йде дощ. А в дощ Фломик не любить гуляти. Чим же зайнятися в дощовий день? Звичайно ж, малюванням! І нова загадка від пончо — хто не боїться дощової погоди?

0 95

Онлайн-колекція мультфільмів і фільмів для дітей

Чи можна уявити дитинство без добрих казок із заплутаними сюжетами і щасливими фіналами, без дивовижних пригод безстрашних персонажів художніх фільмів і таких кумедних мультиплікаційних героїв? Звісно, ні! Дитинство – це пора фантазій, чарівних мрій, запаморочливих ідей. І все це ми знаходимо в улюблених кінострічках.

Та якщо по телевізору не показують нічого цікавого, а пошуки фільмів онлайн забирають надто багато часу, дитячий портал «Пустунчик» стане чудовою знахідкою! Зручно влаштовуйтесь на дивані з чашкою смачного чаю і відкривайте рубрику «Кінозал». Відтепер Вам не потрібно довго шукати хороший дитячий  мультфільм: у Слоника вже готова старанно відібрана колекція найцікавіших, якісних, красивих і повчальних. Усе просто, зручно, доступно, а головне – можна дивитися безкоштовно.

Фільми для дітей

Художні фільми покажуть малятам захоплюючий світ пригод, казкових подій, людських взаємостосунків і почуттів. Дитина не просто насолоджуватиметься дійством на екрані, а й вчитиметься жити за правилами совісті й моралі, пройматиметься ідеями справедливості, чесності, доброти. У кінозалі Пустунчика малюк неодмінно знайде натхнення і приклад для наслідування – чи естетичний, чи моральний.

Дитячі мультфільми онлайн

Захоплюючі мультфільми чекають на малюків, щоб занурити їх у світ прекрасних принцес і принців, зеленооких русалок, безстрашних капітанів, веселих звірят, непосидючих дітлахів та інших героїв. Побувати в цьому світі буде приємно і батькам, адже Пустунчик відібрав для своєї колекції не тільки популярні сучасні дитячі мультики, а й радянські – старі й добрі, перевірені часом.

Документальні фільми для дітей

А для найдопитливіших Пустунчик старанно шукає документальні фільми, кожен з яких дозволяє відкривати світ з нового боку. Загадки історії й архітектури, проблеми екології та найдивовижніші факти зі світу тварин – ці фільми розкажуть дуже багато цікавого дітям, які хочуть знати все більше і більше.

Насолоджуйся, пізнавай, надихайся і вивчай великі й маленькі, вигадані й реальні світи у кінозалі Пустунчика. А поки Ти не можеш відірватися від екрану, уважно переглядаючи онлайн черговий фільм чи мультик, Слоник вже підшукує щось новеньке для наступного сеансу.

Система Orphus