Кінозал

Популярне
Вивчаємо цифри англійською мовою

Розвивальні мультики англійською

Вивчаємо цифри англійською мовою

Це пізнавальне відео допоможе малюкам швидко вивчити цифри англійською мовою. Спочатку знайомимося з цифрами, потім рахуємо, а після цього — вчимося писати: 1, 2, 3, 4... Повторення для засвоєння! Та й це ще не все: у цьому мультфільмі англійською мо...

0 335
Цікаві ідіоми англійською мовою

Розвивальні мультики англійською

Цікаві ідіоми англійською мовою

Ідіоми — перлини кожної мови! Якщо не знаєш їх — вважай, що пропустив найцікавіше. Це розвивальне відео для дітей познайомить Тебе з купою англійських ідіом, які влучно і барвисто описують те чи інше явище. Вивчати їх буде легко і весело — адже кожну...

0 282
Як говорять тваринки?

Розвивальні мультики англійською

Як говорять тваринки?

Вивчати англійську мову весело і легко з цікавими дитячими мультиками. Ось, наприклад, із цього відео малюк не тільки дізнається, як називати різних тварин англійською, а й почує, як вони говорять.

0 181
Геометрія для дітей англійською: простір і форми

Розвивальні мультики англійською

Геометрія для дітей англійською: простір і фо...

Цей розвивальний мультик англійською мовою розкаже малятам про простір навколо них. Тут слоник розповідає дівчинці про те, які різноманітні геометричні форми трапляються нам щодня: трикутник і коло, квадрат і овал. З допомогою цього відео дітвора нав...

0 299

Онлайн-колекція мультфільмів і фільмів для дітей

Чи можна уявити дитинство без добрих казок із заплутаними сюжетами і щасливими фіналами, без дивовижних пригод безстрашних персонажів художніх фільмів і таких кумедних мультиплікаційних героїв? Звісно, ні! Дитинство – це пора фантазій, чарівних мрій, запаморочливих ідей. І все це ми знаходимо в улюблених кінострічках.

Та якщо по телевізору не показують нічого цікавого, а пошуки фільмів онлайн забирають надто багато часу, дитячий портал «Пустунчик» стане чудовою знахідкою! Зручно влаштовуйтесь на дивані з чашкою смачного чаю і відкривайте рубрику «Кінозал». Відтепер Вам не потрібно довго шукати хороший дитячий  мультфільм: у Слоника вже готова старанно відібрана колекція найцікавіших, якісних, красивих і повчальних. Усе просто, зручно, доступно, а головне – можна дивитися безкоштовно.

Фільми для дітей

Художні фільми покажуть малятам захоплюючий світ пригод, казкових подій, людських взаємостосунків і почуттів. Дитина не просто насолоджуватиметься дійством на екрані, а й вчитиметься жити за правилами совісті й моралі, пройматиметься ідеями справедливості, чесності, доброти. У кінозалі Пустунчика малюк неодмінно знайде натхнення і приклад для наслідування – чи естетичний, чи моральний.

Дитячі мультфільми онлайн

Захоплюючі мультфільми чекають на малюків, щоб занурити їх у світ прекрасних принцес і принців, зеленооких русалок, безстрашних капітанів, веселих звірят, непосидючих дітлахів та інших героїв. Побувати в цьому світі буде приємно і батькам, адже Пустунчик відібрав для своєї колекції не тільки популярні сучасні дитячі мультики, а й радянські – старі й добрі, перевірені часом.

Документальні фільми для дітей

А для найдопитливіших Пустунчик старанно шукає документальні фільми, кожен з яких дозволяє відкривати світ з нового боку. Загадки історії й архітектури, проблеми екології та найдивовижніші факти зі світу тварин – ці фільми розкажуть дуже багато цікавого дітям, які хочуть знати все більше і більше.

Насолоджуйся, пізнавай, надихайся і вивчай великі й маленькі, вигадані й реальні світи у кінозалі Пустунчика. А поки Ти не можеш відірватися від екрану, уважно переглядаючи онлайн черговий фільм чи мультик, Слоник вже підшукує щось новеньке для наступного сеансу.

Система Orphus