Мультфільми для дітей - чари екранізованих казок

Дитячі мультфільми - чудовий світ веселих персонажів і захоплюючих пригод

Кожній дитині подобається дивитися мультфільми - яскраві, барвисті і незабутні історії завжди з добрим і хорошим завершенням. Оскільки і малюки, і діти молодшого та старшого віку тільки вчаться пізнавати світ, отримують перші навички спілкування, вміння приймати рішення і будувати свої життєві позиції - дитячі мультфільми якраз і є хорошою підмогою, що формує світогляд дитини.

До того ж для дорослих дивитися мультфільми онлайн з дитиною в ідеальному якісному зображенні - це теж задоволення і можливість побути зі своїм малюком, приділити йому увагу, і по ходу сценарію фільму відповідати на виникаючі питання, пояснювати поняття добре і погано, та просто веселитися.

Запропоновані мультфільми онлайн на нашому сайті дають розкішну можливість підібрати фільм під будь-який настрій і вік дитини - від фільмів з тваринами або морською фауною, до незабутніх історій з компаніями друзів і фантастичними подіями.

Дивитися мультфільми українською мовою - відмінний спосіб поповнити лексичний запас слів дитини

Українські мультфільми - це калейдоскоп яскравих і цікавих героїв, які з перших хвилин буквально зачаровують. В українських мультфільмах добро завжди перемагає зло, для малюків це особливо важливо, оскільки в перші роки закладається моральна «база» цінностей і життєвих принципів. Мультфільми українською мовою вчать бути добрим, сильним і чуйним, допомагати іншим і не здаватися перед труднощами.

Мультфільми онлайн - це ще і відмінний спосіб провести вихідний в колі сім'ї, насолодитися яскравою картинкою, веселими і забавними персонажами, які до того ж ще й дадуть дитині цінні і потрібні поведінкові аспекти - в компанії друзів, у колі родини або з незнайомими людьми.

Чого навчають мультфільми? Доброта, щирість і любов - головні почуття в житті

Діти бачать - діти роблять - це одне з основних правил виховання дитини, і якраз мультфільми і є основним дитячим видовищем, залишаючи незабутнє враження. Вибирати мультфільми для дітей слід відповідно їх віку, тоді буде зрозуміла і усвідомлена і картинка, і сюжетна лінія.

Дивитися мультфільми на нашому сайті зручно і легко - досвідчені психологи підібрали саме такі фільми, які допоможуть дитині задати правильні питання, знайти на них відповіді за допомогою батьків і мультиплікаційних героїв. Жанр дитячий мультфільм - це ціла галузь, яка служить для розвитку і виховання дітей:

 • Мультфільми про тварин вчать дбати про своїх вихованців, розуміти, що це не іграшки і привчають дітей до відповідальності;

 • Підводний світ - ознайомлення дитини в ігровій формі з різними видами водної фауни і розширення знань про навколишній світ;

 • Взаємовідносини людей - навколишній дитини соціум дуже важливий для становлення психіки - турбота про друзів, про родичів і близьких, вміння співпереживати і співчувати.

 • Мультфільми онлайн безкоштовно - розширюємо кругозір і розважаємося

  В мультфільмах закладений величезний виховний потенціал - досвідчені педагоги і психологи прекрасно про це знають, і їх рекомендації досить прості: дивитися мультфільми слід для того, щоб цінувати сімейні, колективні відносини, знати, що таке самостійність і відповідальність, щоб вміти працювати і досягати результатів.

  Розвиток розумової, творчої діяльності, здатності до логічних міркувань і висновків, загальне розширення кругозору та прищеплення правильних понять дружби, виручки і взаємодопомоги - мультфільми для дітей безцінні помічники для батьків у вихованні. Наприклад - навчити дитину підтримувати порядок, чистоту, організувати свій простір - можна продивитися з нею кілька мультфільмів про героїв нечупар або ледарів, які не хочуть доглядати за собою, і те, як вони в сюжеті вчаться долати свої труднощі, допоможе малюкові впоратися зі своїми ідентичними проблемами .

  Підібрані на нашому сайті мультфільми відповідають віку дитини, персонажі інтуїтивно зрозумілі, прості для сприйняття. Важливо, що вчинки героїв можна взяти в якості конкретного і зрозумілого дитині приклад як можна чи не можна поступати в житті.

  Система Orphus