Логічні ігри 

Онлайн-ігри – це не тільки гарний спосіб розслабитися у вільний час. Навпаки, багато які з них не тільки захоплюють, а й тренують дуже важливі навички, розвивають здібності й таланти.

Ніщо так не розвиває мислення, логіку та сконцентрованість у дітей, як логічні ігри. Забавляючись, Ти вчишся запам’ятовувати, оцінювати, відтворювати необхідну послідовність дій, швидко реагувати та бути уважним. Саме тому ми пропонуємо Тобі завітати на портал «Пустунчик» та пограти з розумом.

Розвивальні ігри для дітей

У розділі «Розвивальні ігри» Ти знайдеш багато цікавих завдань і зможеш весело, а головне, з користю провести свій вільний час, граючи безкоштовно онлайн. Винахідливість, спритність, уважність і логіка знадобляться Тобі, аби перемогти. На нашому сайті підібрані ігри різноманітної тематичної спрямованості та різних рівнів складності: від найпростіших до дуже складних. Окрім того, галерея ігор постійно оновлюється і поповнюється новими видами, тому кожна дитина обов'язково знайде щось на свій смак.

Грати на порталі «Пустунчик» — захопливо і корисно водночас. Малюк зможе політати, навчитися створювати музичні композиції, розвивати візуальну пам'ять, проходити незвичайні місії, перевірити свої знання в математиці та інших науках. Логічні ігри цілком можуть надихнути Тебе на вивчення предмету, який навряд зацікавив би її в інших умовах.

Цікаво і корисно

Вирішивши пограти онлайн на порталі «Пустунчик», Ти можеш відпочити й одночасно дізнатися багато нового. Отримувати нові знання та навички у формі гри завжди цікаво. Захоплюючі завдання миттєво затягують, перехід на наступний рівень інтригує, а бажання перемогти спонукає сконцентрувати увагу і добре подумати.

Набавившись у розумні логічні ігри онлайн, Ти зможеш перейти до інших розділів дитячого порталу «Пустунчик»: а там на Тебе чекає дивовижна подорож різноманітними сферами знань. Тут легко знайти пізнавальні матеріали з навчальних предметів, цікаві тести й загадки, уроки малювання, фільми й мультики, а також багато інших цікавих речей, які допоможуть Тобі визначитися зі своїми вподобаннями і всебічно розвиватися. 

Система Orphus