Як намалювати Діда Мороза і Снігуроньку

Як намалювати Діда Мороза і Снігуроньку

Зима — казкова пора творчості та незабутніх вражень. Новий рік і свіжий запах ялинки, Дід Мороз і святковий карнавал — все це так близько і так хвилююче. Якщо емоції переповнюють Тебе, а натхнення ллється рікою, не стримуйся — намалюй яскраву новорічну листівку та впусти у свій дім атмосферу свята.

25 т. 1

Сьогодні я розповім Тобі, як намалювати Діда Мороза і Снігуроньку. За допомогою простих і зрозумілих схем Ти навчишся зображати головних новорічних персонажів і зарядиш святковим настроєм рідних і близьких.

Цей урок малювання стане в нагоді і під час підготовки до шкільного Нового року. Керуючись інструкцією, Ти обов'язково намалюєш чудовий новорічний плакат.

Як намалювати Діда Мороза і Снігуроньку

То як, за роботу ?!

1. Почнемо з Дідуся Мороза. Робимо легкий начерк голови (коло), шуби (у формі, що нагадує трикутник), рук (ліва опущена, права тримає палицю). Праворуч, за тим самим принципом, малюємо ескіз Снігуроньки — шубку, голову, скелет рук і ніг.

Не забудь про направляючі лінії. Вони підкажуть, де знаходиться середина голови, і, відповідно, де повинні розташовуватися очі.

Як намалювати Діда Мороза схема 1


2. Намалюй обличчя новорічного чарівника: ніс, очі, брови, вуса і губи. Дотримуйся симетрії щодо вертикальної лінії голови.

Як намалювати Діда Мороза схема 2


3. Тепер черга шапки, бороди і хутра Діда Мороза: коміра, манжетів, оздоблення внизу шуби. Далі зобрази пояс і рукавицю.

Як намалювати Діда Мороза схема 3


4. Намалюй Дідові Морозу чарівну палицю із зіркою зверху. За допомогою направляючих ліній зобрази кінцівки зірки. Маленькими рисками всередині покажи сяйво.

Беремося за голову Снігуроньки. Підправ форму голови, намалюй очі, ніс, губи і волосся дівчинки.

Як намалювати Снігуроньку схема 1


5. За допомогою олівця зигзагом легенько познач пухнасті частини шубки Снігуроньки, намалюй поділ сукні, ніжки. Від волосся накресли маленькі промінчики — так легше буде малювати корону.

Як намалювати Снігуроньку схема 2


6. Малюємо корону. Нижня частина складається зі щільних намистинок-кружечків. На кожному «промінці» малюємо маленький кружечок, а вище — трохи більший. Зигзагоподібно з'єднуємо кінчики промінчиків. Беремося за рукави, чобітки та рукавички Снігуроньки.

Як намалювати Снігуроньку схема 3


7. Долоньку Снігуроньки буде прикрашати снігур. Він дуже крихітний, тож особливої деталізації не вимагає.

Як намалювати Снігуроньку схема 4


Вітаю! Твоя новорічна листівка готова. Залишилося тільки розфарбувати її.

Як намалювати Снігуроньку схема 5

Якщо ж Тобі більше подобається Дід Мороз, який тримає мішок із подарунками на плечі, зазирни у це відео й дізнайся, як його намалювати! Такий дідусь теж матиме гарний вигляд на новорічній листівці.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

25 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Як намалювати Діда Мороза і Снігуроньку

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

chuykojylya1905-avatar

Юлия Чуйко

Класс :))))
12-12-2014