Малюнки на пір'ї

Малюнки на пір'ї

Сьогодні я розповім Тобі про найкращих сучасних майстрів стародавнього мистецтва народу маорі, який мешкав у Новій Зеландії. Хочеш дізнатися, на чому, окрім паперу та полотна, пишуть власні шедеври відомі теперішні художники? Тоді вперед!

25 т. 0

Джулія Томпсон

Талановита художниця Джулія Томпсон із Аляски освоїла цікаву техніку — малювання на пір’ї птахів. Зі звичайного пташиного пір’я вона створює неймовірні художні витвори. На її «полотнах» ростуть дерева, метушаться тварини, пишаються квіти, співають птахи та літають метелики.

Картини на пір'ї

Картини на пір'ї

На створення однієї «картини» зазвичай потрібно 8-16 годин. Для своїх робіт Джулія використовує пір’я індиків та павичів.

Картини на пір'ї

Такою незвичайною справою художниця займається ще з 1990 року. Джулія зізнається — спочатку вона просто шукала хоч якесь застосування пір’ю, що випало з павичів її матері. «Ніколи не робивши цього раніше, але знаючи про скріплюючі властивості акрилових фарб, я вирішила, що це цілком здійсненний експеримент», — розповідає майстриня.

Картини на пір'ї

З кожним роком роботи Джулії все більше вдосконалювалися. Прості сюжети поступово змінювалися складними, детальними. Нині ж один такий шедевр із пір’я в рамочці під склом коштує аж 275 доларів!

Картини на пір'ї

Все дитинство Джулія провела в Алясці. Тому більшість робіт художниці — відображення рідних їй пейзажів, дикої природи, хоча іноді Джулія малює і людей. На створення живих, емоційних картин майстриню надихає мальовниче узбережжя Канади і природа П’юджет Саунда.

Картини на пір'ї

Картини на пір'ї

Картини на пір'ї

Картини на пір'ї

Картини на пір'ї

Деякі скептики вважають, що малюнки на пір’ї павичів — це всього лише спеціальні принтери, або фотошоп. Проте насправді вражаючі картини — результат кропіткої праці та майстерності талановитої Джулії Томпсон.

Картини на пір'ї

Картини на пір'ї

Ян Дейві

Дивовижно красиві зображення на пір’ї лебедів створює Ян Дейві з Великобританії, який збирає його щороку під час линьки цих птахів. Неподалік від його дому розташований притулок та озеро для королівських лебедів. Тож проблем з «матеріалом» практично не виникає — прогулюючись біля водойми, пір’я можна назбирати безліч. Тож Ян бере його додому, очищує, вимиває, просушує та, за ескізами, починає малюнок.

Картини на пір'ї

Найбільше художник любить малювати «широкоформатні» картини на кількох пір’їнах. Малювати їх куди цікавіше, аніж звичайні, та й виглядають вони більш ефектно.

Картини на пір'ї

Раніше Ян Дейві працював таксидермістом — виготовляв опудала тварин. А таким незвичайним видом мистецтва почав займатися недавно — лише 5 років тому. До цього, зізнається Ян, він ні разу не брав у руки пензлик і фарби.

Картини на пір'ї

Одного разу Ян відправився у відпустку до Нової Зеландії. Саме там, за словами художника, він і підглянув такий оригінальний спосіб розфарбовування пір’я.

Картини на пір'ї

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

25 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Малюнки на пір'ї

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.