Микола Чудотворець та його подарунки

Кому подаруночок, а кому й різочка!

Здавалося б, холодна зимова пора, тріскучий мороз, люте завивання вітру за вікном... А на душі у дітлахів весело і тепло.

13 т. 0

Хіба ж може бути інакше? Адже вони з нетерпінням чекатимуть завтрашнього ранку, щоб заглянути під подушку – і знайти там омріяний іграшковий вертоліт, ляльку, конструктор чи щось солоденьке. Хтось може й замість подарунка знайти різочку.

У такому випадку сумувати і ображатись не варто! Треба згадати усі свої погані та добрі вчинки, проаналізувати їх і обов’язково виправити все до наступного року. Адже з року в рік дітлахи майже всього світу відзначають свято Миколи Чудотворця, покровителя усіх дітей і мандрівників.

Микола Чудотворець

Ця традиція має досить давню історію, що розпочалася 1700 років тому. Теперішній Святий Миколай народився у заможній родині. З дитинства був добрим до людей, чуйним до проблем інших. Хлопчик багатьом допомагав, робив добро, не чекаючи на подяку чи похвалу.

Чому в День Святого Миколая збуваються мрії?

Будучи дорослим, він обрав свій життєвий шлях – і став священиком. Усе своє життя він присвятив служінню Богу і людям. Він лікував хворих, рятував несправедливо засуджених. Існує навіть легенда, що Микола Чудотоврець силою молитви вгамовував бурю.

Святий Миколай

Тому мерщій сідай писати листа Святому Миколаю і розкажи йому про свої заповітні мрії. Поклади його на підвіконня і усім серцем вір, що воно збудеться. Роби гарні справи, допомагай людям і будь чемним, адже все добре повернеться Тобі сторицею.

Чому в День Святого Миколая збуваються мрії? Фото 2

Чому в День Святого Миколая збуваються мрії? Фото 3

Теги: Традиції
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

13 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Микола Чудотворець та його подарунки

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.