Зайці та зайчята
Миле, гарненьке зайченя — символ усіх свят. Його зображують на листівках, валентинках, наклейках, дарують м'які іграшки, про нього пишуть вірші. Я вже не кажу про величезну кількість мультфільмів та казок, героями яких є великі і маленькі, кумедні і смішні, білі і пухнасті зайчики, зайченята, зайці, заї, заєньки... Тепер, я думаю, Ти розумієш, як важливо вміти малювати цю тваринку. Тобі це неодмінно знадобиться!
СХЕМА 1
Схема цього зайчика досить детальна і, сподіваюся, буде Тобі зрозуміла. Він позитивний і веселий.
СХЕМА 2
Це зайченя, напевно, грається з кимось у піжмурки. Як Ти гадаєш? Але воно таке смішне і кумедне, що його так і хочеться перемалювати.
СХЕМА 3
А цей вухань начебто чимось наляканий. От би пожаліти його, захистити. Звірі, особливо такі маленькі, є такими беззахисними. Вони потребують нашої допомоги.
СХЕМА 4
Веселий, кумедний зайчик. Певно, десь поцупив морквинку і шукає затишне місце, де б її з'їсти. О, гарна ідея! Ти можеш замість морквини намалювати букет квітів. Вийде чудова вітальна листівка.
СХЕМА 5
Хіба ж не миле створіння? Вони такі гарнесенькі. Я просо в захваті від цих тваринок. Малювати таке зайченя — насолода і задоволення. Як гадаєш? =)
СХЕМА 6
Дивлюсь на зайчика з наступної схеми — і таке враження, що йду лісом, а назустріч мені вискакує це мале, пухнасте створіння!
СХЕМА 7
Яке малесеньке й беззахисне зайченятко! Воно настільки миле — так і хочеться пригорнути міцно-міцно!
СХЕМА 8
Побавимось? Груші малювати легше, ніж зайців, тож почнемо з них. А потім додамо вушка, лапки, хвостики — і перед нами вже ціла заяча сімейка!
Зайці та зайчята
Щоб залишити коментар авторизуйтесь
Коментарі: