Пять задачек на сообразительность: проверь себя

Пять задачек на сообразительность: проверь себя

Прокачай смекалку на максимум! Развяжи 5 хитрых задачек от Пустунчика и не забудь написать в комментариях, сколько заданий тебе удалось осилить.

20 т. 2

Скучно не будет! Вместе с онлайн-платформой ЛогикЛайк Пустунчик подготовил для тебя 5 задачек с подвохом. Будь внимателен. Дерзай!

Понравились задания? Хочешь ещё? Тогда заходи сюда и соревнуйся в смекалке с участниками со всего мира. А заодно прокачай свой разум, решая логические ребусы и головоломки. Не сомневайся, в школе тебе это непременно пригодится на уроках математики.

Заметили орфографическую ошибку? Выделите её мышкой и нажмите Ctrl+Enter

Рейтинг

20 т. 2

Оценить публикацию

Добавитьв заметки

Пять задачек на сообразительность: проверь себя

Чтобы оставить комментарий   авторизуйтесь

Комментарии:

isabella889-avatar

isabella ethan

Мене звати Анна Андреева, я хочу швидко розповісти всьому світу, що в Інтернеті є справжня магія, сильна і справжня. Його звуть доктор Алаба. Нещодавно він допоміг мені відновити стосунки з моїм чоловіком, який мене покинув. Коли я була вагітна, я зв’язалася з доктором Алабою. Він зробив приворот на мене, і мого чоловіка, який сказав, що він більше не пов’язаний зі мною, зателефонував мені і почав благати повернутися. Тепер він повернувся з такою любов’ю та турботою. Сьогодні я радий повідомити, що цей заклинатель має силу повернути розірвані стосунки. Бо тепер я щаслива зі своїм чоловіком. Для тих, хто читає цю статтю і потребує допомоги, Dralaba також може запропонувати будь-який тип допомоги, наприклад, вилікувати всі види недуг, виграти суд, проблеми з вагітністю, духовний захист тощо. Ви можете зв’язатися з ним через його електронну пошту dralaba3000@gmail.com зателефонувати або додати його в WhatsApp/viber за номером телефону +1(425) 477-2744, Не відмовляйтеся від людини, яку дійсно любите?
18-01-2022
oleks-avatar

Олексій Гальман

дуже захоплююче та цікаво
17-04-2020