П’ять задачок на кмітливість: перевір себе

П’ять задачок на кмітливість: перевір себе

Прокачай свій розум на максимум! Розв’яжи 5 хитромудрих задачок від Пустунчика та не забудь написати в коментарях, скільки завдань тобі вдалося осилити.

20 т. 2

Нудно не буде! Разом з онлайн-платформою ЛогікЛайк Пустунчик підготував для тебе 5 задачок зі шпилькою. Будь уважний. Удачі!

Сподобалися завдання? Хочеш іще? Тоді заходь сюди і змагайся в кмітливості з учасниками зі всього світу. А заодно прокачуй свій мозок, вирішуючи логічні ребуси і головоломки. Будь певен, у школі тобі це неодмінно стане в пригоді на уроках математики.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

20 т. 2

оцінити публікацію

Додатив замітки

П’ять задачок на кмітливість: перевір себе

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

isabella889-avatar

isabella ethan

Мене звати Анна Андреева, я хочу швидко розповісти всьому світу, що в Інтернеті є справжня магія, сильна і справжня. Його звуть доктор Алаба. Нещодавно він допоміг мені відновити стосунки з моїм чоловіком, який мене покинув. Коли я була вагітна, я зв’язалася з доктором Алабою. Він зробив приворот на мене, і мого чоловіка, який сказав, що він більше не пов’язаний зі мною, зателефонував мені і почав благати повернутися. Тепер він повернувся з такою любов’ю та турботою. Сьогодні я радий повідомити, що цей заклинатель має силу повернути розірвані стосунки. Бо тепер я щаслива зі своїм чоловіком. Для тих, хто читає цю статтю і потребує допомоги, Dralaba також може запропонувати будь-який тип допомоги, наприклад, вилікувати всі види недуг, виграти суд, проблеми з вагітністю, духовний захист тощо. Ви можете зв’язатися з ним через його електронну пошту dralaba3000@gmail.com зателефонувати або додати його в WhatsApp/viber за номером телефону +1(425) 477-2744, Не відмовляйтеся від людини, яку дійсно любите?
18-01-2022
oleks-avatar

Олексій Гальман

дуже захоплююче та цікаво
17-04-2020