Акції та конкурси

Лист Святому Миколаю

Ще трошки — і Святий Миколай покладе слухняним діткам омріяні подарунки під подушки. Друже, Ти вже загадав бажання доброму чарівникові? Напиши листа Святому Миколаю — намалюй, про що мрієш, та в кількох словах опиши, що б хотів отримати у подарунок. А наш Пустунчик допоможе здійснити Твоє бажання: розіграє сертифікат у магазин з іграшками і винагородить найкращі роботи цікавими призами.

Конкурс закінчився

Конкурс «Моя порція крем-пломбіру»

Нещодавно у нашого Пустунчика з'явилося улюблене морозиво — крем-пломбір «Рудь». І тепер він дуже хоче, щоб ви також його скуштували! Тому Пустунчик розіграє цілий ящик найкрутішого пломбіру серед вас! Беріть участь у конкурсі, та не зволікайте: перші 300 учасників також гарантовано отримають від Пустунчика по 5 гривень на мобільний рахунок.

Конкурс закінчився

Конкурс «Подарунок для Пустунчика»

Наш Пустунчик з нетерпінням чекає Нового року, аби нарешті знайти під ялинкою омріяний подаруночок. Як думаєш, якому сюрпризу він зрадів би найбільше? Пофантазуй: намалюй або створи цікавий подарунок для слоненяти, а воно неодмінно віддячить Тобі чудовими новорічними призами.

Конкурс закінчився

Конкурс «Запроси у гості Ескімоса!»

Запроси Ескімоса провести новорічні свята у Твоєму місті, і можливо, саме до Тебе вирушать м’яка іграшка Ескімос та чудова зимова книжечка.

Конкурс закінчився
Система Orphus
-