Аркадні ігри: весело й захопливо

Неймовірна країна пригод і веселощів чекає Тебе на дитячому порталі «Пустунчик». Разом зі своїм вірним другом Пустунчиком Ти зможеш підкорювати земні простори, шукати казкові скарби, освоювати різноманітні професії, складати яскраві пазли і просто весело проводити час.

Аркадні ігри онлайн не дадуть сумувати. Рівень за рівнем Ти зможеш покращувати свої результати, будувати власну тактику гри і бити усі рекорди. Грати в аркадні ігри дуже корисно. Кожна з них розвиває і відкриває нові грані характеру, показує вміння зосереджуватися і вчитися на власних помилках. Чудова нагода отримати море задоволення, навіть не виходячи з дому. Сьогодні Ти вчишся грати в гольф, б'єш по волейбольному м'ячику, а вже завтра випробовуєш себе у ролі садівника.

Дитячий портал «Пустунчик» пропонує широкий вибір ігор, правила яких легкі для розуміння, але, тим не менш, їхнє виконання не завжди дається легко і потребує наполегливості та кмітливості. Тут Ти зможеш грати безкоштовно онлайн в ігри, які Тобі дійсно подобаються, вчитися малювати, вирішувати логічні задачки у розділі «Розвиваючі ігри». Адже ніщо так не підіймає настрій, як чергова перемога, нові досягнення і веселі незвичайні завдання.

Система Orphus
-