Про проект

Портал «Пустунчик» — проект компанії «Рудь», започаткований у 2010 році як сайт-презентація корпоративного героя Пустунчика і однойменної торгової марки морозива.

Нині це інформаційно-розважальний портал для дітей, батьків, вихователів та вчителів, для допитливих, творчих та винахідливих. Портал пропонує користувачам різноплановий контент: невідомі раніше факти про все на світі, практичні поради та майстер-класи, багато цікавинок, які допоможуть організувати дозвілля дитини захоплююче та з користю.

Розділи порталу

Розділ «Ігри» містить пазли та розмальовки, розвивальні та аркадні ігри.

В «Кінозалі» ми зібрали кращі мультфільми та фільми для дітей. Постійно розміщуємо нові стрічки, популярні серед малюків і дорослих.

У «Творчості» користувачам порталу запропоновані прості, але дуже вдалі рецепти оригінальних страв; цінні поради та зрозумілі майстер-класи по виготовленню різноманітних виробів з природних матеріалів, декоративних прикрас та подарункових аксесуарів; покрокові уроки малювання і тематичні стінгазети.

«Віртуальна школа» — збірка маловідомих фактів з різних сфер життя. Цей розділ спеціально для тих, хто не обмежується шкільною програмою і завжди прагне знати більше.

Нам цікаво досліджувати звичаї і традиції, вивчати їх по-новому і повертати їх в наше життя. Розділ «Свята» — своєрідна енциклопедія на щодень. Тут можна дізнатися про історію походження свят і пам’ятних дат, відшукати захоплюючий сценарій для вистави у дитячому садку чи школі.

Хочете знати, яка таємна сила закладена у вашому імені, наскільки ви кмітливі та уважні, — саме для цього ми створили та розвиваємо розділ «Перевір себе».

У розділі «Скачай» доступні для безкоштовного скачування шпалери, заставки на робочий стіл та зручні розклади уроків.

Особистий кабінет

Кожен користувач, зареєстрований на порталі, має свій профіль та особистий кабінет. Він може ставити «лайки» під матеріалами, коментувати їх та додавати в замітки. Користувачі порталу можуть товаришувати між собою та спілкуватися через повідомлення на стіні користувача.

Система Orphus
-