Віртуальна школа

Популярне
Букви. Мовна казочка для вдумливих дітлахів

Мовознавство

Букви. Мовна казочка для вдумливих дітлахів

Друже, чи знаєш ти, чим відрізняються літери від звуків? А може, деякі з них і непотрібні зовсім? Читай цікаву казочку про дружних жителів Мовної Країни та дізнайся, що сталося б, якби хтось із них надумався відпочити від щоденних справ.

0 2 803
Склади слово! Мовна казочка про голосні та приголосні звуки

Мовознавство

Склади слово! Мовна казочка про голосні та пр...

Друже, як гадаєш: які звуки головніші — голосні чи приголосні? Наступна казочка розповість про голосистих жителів Мовної Країни, що уникали своїх сусідів, а то й — який сором! — затято сперечалися. До чого призведе їхня сварка?

0 11 т.
Еволюція футбольної форми

Спорт

Еволюція футбольної форми

Якби ти потрапив на «футбольний» матч до Київської Русі чи середньовічної Франції, не повірив би своїм очам. Личаки, капелюхи, чоботи — за сучасними мірками, спортивна форма тодішніх гравців мала безглуздий вигляд. Аби зробити її зручною та комфортно...

2 1 393
Вісім чудесних книжечок про зиму, Новий рік та Різдво

Українська література

Вісім чудесних книжечок про зиму, Новий рік т...

Ще трошки — і новорічні свята увірвуться в кожен дім з радістю, веселощами та подарунками. Відкрию тобі один секрет — чекати новорічних чудес найкраще за книгою. Захоплива різдвяна історія заворожить і подарує справжню зимову казку. Скільки таких іст...

0 595
Книга, яку треба прочитати до Дня святого Миколая

Література

Книга, яку треба прочитати до Дня святого Мик...

Напередодні Дня святого Миколая дітлахи з нетерпінням чекають у гості доброго чарівника, що непомітно підкладе під подушку омріяні подарунки… Ця дивовижна книжечка зробить дитячі очікування ще солодшими.

0 623
Система Orphus