рекомендуємо
Новорічна вікторина

Вікторини

Новорічна вікторина

От-от залунають різдвяні дзвіночки, і кожна школа наповниться сміхом казкових героїв. Але яке ж новорічне свято без вікторини! Перевіримо, як добре ти знаєш традиції святкування Нового року з різних куточків світу?

10.12.2019 12:09

Як намалювати Святого Миколая?

Розвивальні мультфільми

Як намалювати Святого Миколая?

Зовсім скоро Святий Миколай покладе слухняним діткам омріяні подаруночки під подушки. А бешкетники отримають різочки! Друже, ти теж із нетерпінням чекаєш тієї чарівної ночі? Намалюй Святого Миколая з янголятами у своєму альбомі — наближай новорічні свя...

03.12.2019 13:44

Прийшла зима

Пісні про зиму

Прийшла зима

Стрімко мчать із гори санчата, новорічні вогні мерехтять у вікнах, а навкруги тихо кружляють сніжинки… Це прийшла зима — улюблена пора дітлахів, час казкових чудес і подарунків. Співай разом з нами цю мелодійну зимову пісеньку — нехай святковий настрій...

10.12.2019 11:29

У лісовій Академії Чистоти

Екологія

У лісовій Академії Чистоти

Хто перетворює опале листя на добриво та утилізує сміття? Виявляється, у кожному лісі працює ціла армія санітарів. Але хто ці безстрашні воїни? Читайте — дізнаєтесь.

10.12.2019 10:53

Горіхова казка: виготовляємо новорічні прикраси на ялинку!

На зимові свята

Горіхова казка: виготовляємо новорічні прикра...

Чи ростуть горіхи на ялинці? Напередодні зимових свят будь-які дива можливі. Допоможи кумедній вигадці стати реальністю — виготов новорічні підвіски з горіхів. Сяючі горіхові кульки перетворять твою зелену лісову гостю на розкішну світську красуню.

28.12.2018 09:19

Замовкніть, будь ласка, або Як винайшли карамельні тростини?

Різдво

Замовкніть, будь ласка, або Як винайшли карам...

Улюблені дитячі солодощі, від яких так і віє духом Різдва. Звісно ж, це карамельні тростини. Солодкі різдвяні палички не лише приємні на смак, але й приховують грандіозну історію своєї появи на світ.

29.11.2019 12:45

Розмальовки

125 в розділі

Пазли

9 в розділі

Аркадні ігри

12 в розділі

Рухливі ігри

14 в розділі

Мультфільми

196 в розділі
Система Orphus