рекомендуємо
П’ять крутих ідей для канікул у Києві

Географія

П’ять крутих ідей для канікул у Києві

Ти вже продумав маршрути на найближчі канікули? Необов'язково їхати за кордон, щоб відкрити для себе та друзів багато цікавого! Як тобі ідея прогулятися столицею і відкрити кілька нових незвичайних місць?

03.02.2020 10:20

Обійми у чашці: зігрівальні напої для дітей

Напої

Обійми у чашці: зігрівальні напої для дітей

Повітря налилося зимовим холодом, а це означає, що сезон гарячих напоїв та ароматних прянощів розпочато! Зігрівайся теплом від паруючої чашки з брусничним чаєм або імбирно-медовим збитнем — Пустунчик не дасть тобі замерзнути цієї зими.

23.11.2018 15:53

Сніжинка-краплинка

Пісні про зиму

Сніжинка-краплинка

Маленька тендітна сніжинка так весело кружляє в повітрі! Та щойно впіймаєш її на долоньку, вона засяє краплинкою води. Вмикай швидше пісеньку про грайливу сніжинку-танцівницю, що так боїться сонечка, — насолоджуйся казковою зимовою порою.

16.01.2020 14:52

Захопливі досліди для малюків

Хімія

Захопливі досліди для малюків

Чим зайняти дитину довгими вечорами, коли за вікном панує холоднеча і прогулянку знову доведеться відкласти? Подаруйте малюку чарівний вечір, відкривши маленькому досліднику дивовижний світ хімії.

03.12.2014 09:28

Вірші до Дня Святого Миколая

День Святого Миколая

Вірші до Дня Святого Миколая

Ох який же таємничий цей Святий Миколай! Цілий вечір не спиш, на варті чатуєш, а він все не йде, чогось чекає! Якщо увесь рік Ти був слухняним та чемним, хвилюватися нічого, а якщо вже десь провинився… Аби задобрити доброго чарівника й на ранок отримат...

14.12.2017 15:59

Як не захворіти взимку: 5 кроків до міцного імунітету

Охорона здоров’я

Як не захворіти взимку: 5 кроків до міцного і...

Взимку Ти часто хворієш, перш за все, через те, що організм людини погано пристосований до різких змін температури повітря. Хочеш стати міцним і не боятися холодів? Тепер у Тебе це точно вийде!

18.01.2017 15:50

Три валентинки, що розтоплять будь-яке серце

На День Валентина

Три валентинки, що розтоплять будь-яке серце

Валентинки своїми руками — не просто поробки з паперу у вигляді сердечок. Вони — символи справжнього кохання. Маю для Тебе три ідеї, як зробити їх ще ефектнішими. Твоя кохана людина буде вражена!

30.01.2015 17:28

Розмальовки

125 в розділі

Пазли

9 в розділі

Аркадні ігри

12 в розділі

Рухливі ігри

14 в розділі

Мультфільми

196 в розділі
Система Orphus