рекомендуємо
Кавунова вечірка

День народження

Кавунова вечірка

Друже, якщо Ти святкуєш День народження влітку, вважай, що Тобі надзвичайно пощастило. Коли ж, як не спекотного літнього дня, влаштувати розкішну кавунову вечірку!

15.08.2017 09:22

Цікаві вітання народів світу

Етикет для малюків

Цікаві вітання народів світу

Якщо Ти коли-небудь завітаєш до Кенії, і хтось раптом смачно плюне в Твій бік, не поспішай стискати кулаки — з Тобою просто привіталися. Так виявляють повагу один до одного у племені камба. А як вітаються в інших країнах світу, читай далі.

10.06.2016 15:53

Безпека в інтернеті: спілкуйся з задоволенням!

IT-технології

Безпека в інтернеті: спілкуйся з задоволенням...

Що можна робити у соцмережах? Ділитися фотками, жартувати, спілкуватися з друзями. З багатьма. Та як зробити це спілкування веселим і безтурботним, уникнути кібербулінгу й не потрапити на гачок шахраїв? Розповідаємо!

26.11.2019 11:13

Бджілки на медових стільниках. Подарунок до Спаса та Дня пасічника

З паперу

Бджілки на медових стільниках. Подарунок до С...

Медовий Спас, Яблучний, Горіховий! До трійки народно-релігійних свят, що проводжають літо, приєднується ще й День пасічника. В такі святкові дні гріх залишати рідних без подарунків, тож ми вигадали, як порадувати найдорожчих.

17.08.2018 14:09

Кактуси з паперу — барвисті й вічнозелені

З паперу

Кактуси з паперу — барвисті й вічнозелені

Ну от, знову забув полити вазони, а вони взяли і… засохли. А Ти так мріяв перетворити свою кімнату на маленьку оранжерею! Не біда. Давай виготовимо паперові рослинки в горщиках — ідеальне рішення для тих, у кого навіть кактуси засихають.

14.09.2016 14:28

Активні дитячі ігри на воді

Рухливі ігри

Активні дитячі ігри на воді

Щоб малюки й старші діти отримали від відпочинку на воді максимум задоволення, а батьки не хвилювалися за їхню безпеку, можна запропонувати дітям різноманітні ігри та розваги на воді.

12.06.2015 09:27

Соборна Україна

Пісні про Україну

Соборна Україна

Найдорожча, наймиліша серцю країна — наша Україна. У цвіті калини, шепоті дібров, стрімких карпатських ріках і безкраїх південних степах живе незламний козацький дух і вічна любов матері до своїх дітей. Бережімо нашу неньку-Україну — прославляймо рідну...

24.01.2020 11:10

Розмальовки

125 в розділі

Пазли

9 в розділі

Аркадні ігри

12 в розділі

Рухливі ігри

14 в розділі

Мультфільми

197 в розділі
Система Orphus
-