Наші партнери

Тут ви знайдете корисні ресурси, що допомагають батькам виховувати своїх малюків, а дітям — рости радісними, творчими і допитливими.

«4Mamas» — це книжки та зошити для гармонійного розвитку дітей. А ще — література з психології дітей для турботливих матусь і татусів.

Проект «Дерево казок» — безкоштовний портал авторських і народних казок у текстовому й аудіоформаті. Казки українською мовою для дорослих та дітей.

Primus Animation — молода українська пластилінова студія, що створює розвивальні мультики для малят. Вивчаємо кольори, форми і літери, і при цьому вчимося ліпити з пластиліну.

MakRus Studio — творча майстерня музиканта і вчителя Михайла Назарця. Масштабний архів мінусовок та авторських пісень, зокрема — дитячих.

«Ігри та іграшки» — журнал для дорослих, яким небайдуже, у що грають їхні діти. Огляди новинок на ринку дитячих ігор та іграшок, статті про настільні та рухливі ігри, майстер-класи.

Одеська студія мультиплікації: класична 2D і 3D анімація, повнометражні анімаційні фільми, серіали, музичні кліпи, реклама, анімація для Android і iOS, спецефекти для кіно і ТБ.

«Пізнайко» — журнали для сучасних дітей і дбайливих батьків. 2 видання: «Пізнайко від 2 до 6» і «Пізнайко від 6». Методики розвитку, матеріали про виховання, ігрові завдання для дітей.

«Все о детях» — портал для батьків та дітей. Корисні статті, поради, ідеї для батьків. Казки, головоломки, ігри для дітей.

«МамаТато» — інформаційний портал з матеріалами про вагітність, пологи, виховання і розвиток дітей, а також із корисними порадами для мам.

Dity.te.ua — інтерактивний каталог-порадник для батьків. Каталог дитячих магазинів, поліклінік, святкових агенцій, центрів розвитку; статті на дитячу тематику.

4kids — інформаційно-розважальний портал. Казки, пісні, розфарбовки, флеш-ігри. Довідкова інформація про медичні, освітні установи. Дошка оголошень. Форум для батьків.

LolaKids – портал і журнал про дітей для дорослих. Поради щодо організації дитячого дозвілля; консультації психологів, педіатрів, педагогів; майстер-класи для дітей і батьків.

4mama — гід для сучасної мами у питаннях вагітності, здоров’я, виховання та розвитку дітей до 9 років, блоги та консультації лікарів, обмін думками та багато інтерактивних можливостей.

«Лукошко сказок» — дитяча електронна бібліотека. Казки, вірші та оповідання для дітей, дитячі електронні книги.

Монтессорі-школа «УМІ» (Україна Монтессорі Інтернешнл). Дошкільна і початкова шкільна освіта за системою Марії Монтессорі.

Система Orphus
-