Уроки малювання для дітей

Хочеш швидко й легко навчитися малювати веселих звірят, казкових героїв, улюблені іграшки, прекрасні пейзажі? Дитячий портал «Пустунчик» допоможе Тобі відчути себе справжнім художником. Запасись кольоровими олівцями, фломастерами, фарбами та мольбертом — і до роботи. Уроки малювання для дітей, які представлені на сайті, під силу кожному. Лінія за лінією, штрих за штрихом, крок за кроком — і Ти досягнеш необхідного результату, про який раніше і не мріяв. Головне — уважно дотримуватись інструкцій і намагатися усе правильно відтворити.

Малювання — це веселе і цікаве заняття, а уроки онлайн допоможуть Тобі оволодіти цим мистецтвом за короткий строк, безкоштовно і у досить легкий спосіб. А як тільки Ти вдосконалиш техніку малювання, то зможеш самостійно, без будь-чиєї допомоги і підказок, переносити на папір свої ідеї, фантазії та вигадані або ж реальні образи. Можливо, в Тобі захований великий талант і потенціал художника, необхідно його тільки розкрити — а для цього й існує захопливе дитяче малювання на сайті Пустунчика!

Вчимося малювати

Дитячий портал «Пустунчик» забезпечить Тебе великою кількістю покрокових уроків малювання. Тільки прийми рішення, що хочеш зобразити сьогодні — машину, білочку, Діда Мороза зі Снігуркою чи кумедного мультиплікаційного персонажа? А потім шукай інструкцію на сайті і тренуйся! Та, звичайно ж, покрокові уроки — це далеко не все, що може запропонувати Тобі Пустунчик. Адже Тобі, без сумніву, цікаві різні оригінальні техніки малювання? Тому на порталі Пустунчика ми вчимося малювати ще й на воді, за допомогою осіннього листя, штампами, мильними бульбашками та іншими цікавими способами! Тут Ти напевне знайдеш урок, який припаде Тобі до смаку і розкриє Твої творчі здібності!

Дивися, пробуй, експериментуй і розкривай свій талант! Невдовзі Ти переконаєшся, яким захоплюючим і різноманітним буває малювання для дітей і як цікаво відтворювати на папері гру своєї уяви. А якщо паперу для Твого польоту фантазії вже не вистачає, загляни до розділу «Поробки», де Ти знайдеш не менше оригінальних ідей для творчості — тут можна не тільки малювати, а й клеїти, шити, ліпити, вирізати, складати... Пустунчик нікому не дасть нудьгувати. Тут Ти будеш удосконалювати свої знання і навички, не помічаючи, як швидко летить час! 

Система Orphus
-