Як намалювати інопланетянина?

Як намалювати інопланетянина?

Якщо я скажу Тобі, що бачив інопланетянина, Ти, звісно ж, розсмієшся або покрутиш пальцем біля скроні. Такі вже потайні ці прибульці — ніхто не знає, який вони мають вигляд. Тим краще — легше буде їх намалювати!

57 т. 0

Як намалювати прибульця, коли уявлення не маєш, який він? Дуже просто — беремо олівець, вмикаємо уяву, додаємо трішки гумору і вперед — втілювати фантазії на папері! Щоб полегшити творчі пошуки, Пустунчик підготував для Тебе схеми для натхнення.

Малюємо інопланетянина швидко і легко!

Цей кумедний зелений чоловічок немов щойно з Марса. Поглянь, як привітно махає з екрана! А квіточка в руці красномовно натякає — справжній джентльмен. Намалюємо його?

1. У верхній частині аркуша намалюй овал — голову прибульця . Нехай він буде нерівним і злегка недбалим — навмисна розпливчастість лише додасть «реалістичності» зображенню. Посередині овалу розмісти два випуклі ока.

2. На черзі вуха та довгастий ротик.

3. Невіддільна частина інопланетянина — кумедні антенки на голові.

На вухах домалюй криві, аби вони набули форми трубочок.

4. Тіло і шия прибульця будуть схожі на колбочку.

5. Так само примітивно і легко намалюй кінцівки. В одній руці марсіанин триматиме квітку, тому зігнуті пальці нагадуватимуть три маленькі овали.

6. Намалюй ромашку та познач горловину, рукава і низ футболки.

Відмінно! Зафарбуй прибульця зеленим кольором, а квіточку та футболку — жовтим. Веселий інопланетянин готовий.

Як намалювати прибульця з мультфільму «Історія іграшок»?

Славнозвісний мультик «Історія іграшок» подарував усім шанувальникам фантастичних історій симпатичних триоких інопланетян. Одного з цих зелених красенів ми з Тобою сьогодні намалюємо.

Уважно переглянь покрокову схему:

  • сині лінії — це частини тіла, вже намальовані на попередніх етапах;
  • червоні — елементи, які необхідно домалювати;
  • сірим кольором позначено лінії, які потрібно малювати ледь помітними рухами олівця, щоб їх можна було стерти вкінці роботи.

Малюнок готовий, залишилося лише розфарбувати його.

Як малювати інопланетянина простим олівцем?

А цей прибулець вже не такий кумедний, як попередні, і навіть трохи страхітливий! Якщо не злякався, вперед — малювати загадкового жителя далеких світів. Не хвилюйся, якщо не вдасться точно відтворити схему. Це ж інопланетянин. Ніхто не знає, яка в нього зовнішність.

1. Зверху аркуша намалюй голову зеленого чоловічка. Вона має нагадувати перевернуте куряче яйце.

2. Розміть обличчя перпендикулярними лініями.

Важливо! Горизонтальна лінія, що вказує на положення очей, повинна бути нижче візуального центру голови, адже лоб інопланетянина буде добре виражений, а підборіддя — зовсім маленьке.

Схематичними лініями зобрази тіло прибульця. Пропорційно воно набагато менше, аніж тіло звичайної людини.

3. Намалюй випуклий живіт. За допомогою кривих циліндрів та кружечків у місцях суглобів зобрази кінцівки. Ступні прибульця будуть двопалими, як у черепашки-ніндзя.

4. Деталізуй обличчя. Намалюй великі очі та скупу усмішку. Рот інопланетянина нагадує перевернуту літеру «Т», так, нібито вона стомилася і лягла відпочити.

5. Молодчинка! А тепер зітри зайві лінії та додай кілька легеньких штрихів у районі грудей, очей та губ. Чітко промалюй контури голови і тіла.

6. Заштрихуй місця, куди падає тінь, — потилицю, шию, пахвову впадину, задню частину голови та ніг.

Готово!

Тримай ще декілька схем малювання прибульців . Вони допоможуть Тобі підготуватися до Дня космонавтики в школі або прикрасити свою кімнату космічним декором.

Насамкінець я вирішив додати маленький бонус — дитячі фантазії на тему інопланетян. Хтось схожий може поселитися і в Твоєму альбомі.

Як намалювати інших фантастичних героїв, дивись тут:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

57 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Як намалювати інопланетянина?

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.