Кораблик із мушель. Солодкий спогад про море

Кораблик із мушель. Солодкий спогад про море

Дорогою з моря наші рюкзачки важчають… звісно ж, від мушель та камінців, які так хочеться взяти з собою на згадку про море. Щоб розніжені сонцем, омиті солоною водою морські скарби не загубилися, пропоную виготовити з них симпатичний корабель з вітрилами.

8 285 0

Кораблик із мушель нагадуватиме тобі про сонячний пляж, теплі хвилі та прекрасні морські краєвиди. Візьмеш його в руки — і ніби чуєш далекий шум моря, пірнаєш із головою в його бездонний підводний світ. А ще такий чудовий кораблик стане хорошим подарунком для друга, за котрим ти так сумував усе літо. До роботи, і попутного вітру!

Тобі знадобляться:

  • мушля рапана,
  • дрібні морські мушлі,
  • галька,
  • клей-пістолет,
  • дерев’яні шпажки,
  • пряжа з люрексом.

Увага! Не підбирай на узбережжі мушлі з живими мешканцями всередині — бережи природу. Кожна мушля — це дім для молюска. Перед роботою з пустими мушлями ретельно очисть їх від піску та бруду щіткою з м’яким ворсом. Прокип’яти і змасти мінеральною олією для блиску.

1. Спочатку намалюй ескіз майбутнього корабля. Мушлі потрібно приклеювати з низу до гори, як пронумеровано на фото.

2. Відбери найгарніші мушлі та склади з них вітрила. Внизу — найбільша, а найменша — зверху.

Тобі потрібно виготовити дві щогли з мушлями. На кожній з них можна розмістити по 4-5 мушель.

3. За допомогою клей-пістолету прикріпи найбільшу мушлю внизу дерев’яної шпажки. Наносити клей потрібно лише у двох місцях — зверху мушлі та посередині бортика.

Кожна наступна мушля повинна трішки заходити на попередню та мати менші розміри.

Збоку щогла матиме приблизно такий вигляд:

4. Відповідальний етап — приклеювання щогл до корпусу корабля — мушлі рапана. Потурбуйся, аби деталі були надійно склеєні — від цього залежить довговічність твого сувеніру.

5. А зараз виготов бічні вітрила. До носа корабля приклей косу шпажку — бушприт. До нього та мушель сусідніх щогл приклей ще дві мушлі, «носиками» вниз.

6. На гострий кінчик косої шпажки нанеси краплинку клею, обмотай нитками з люрексом. Зачекай, доки клей висохне.

7. Натягни нитку до щогли, обмотай її та закріпи клеєм. Спусти донизу та приклей разом з дрібною мушлею.

8. Знову підніми нитку доверху, обмотай щоглу. Перекинь нитку на іншу щоглу і зроби так само, як і з першою. Кінець нитки обмотай навколо корми (задньої частини корабля), закріпи клеєм.

9. Насамкінець приклей кораблик до плоского камінця гальки. Однак пересвідчись спочатку, чи триматиме він баланс. Підставку для вітрильника можна виготовити й з полімерної глини або гіпсу.

А якщо хочеш, аби твій кораблик виблискував на сонці, покрий його шаром лаку для нігтів.

Мабуть, саме такий вітрильник усе життя чекала красуня Ассоль, а можливо, на схожій бригантині здобували скарби пірати!.. В будь-якому разі, романтичне вітрильне судно готове дарувати тобі теплі спогади про літо й улюблені казки. Насолоджуйся!

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

8 285 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Кораблик із мушель. Солодкий спогад про море

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.