Як намалювати білку: покрокові схемки

Як намалювати білку: покрокові схемки

Не знаю, як Ти, друже, а я вважаю білку наймилішим звірятком у світі! Дивитися, як вона спритно стрибає з гілки на гілку — незрівнянне задоволення. Тож, як на мене, білочка — чудовий антидепресант. Та що ж робити, якщо у Тебе поганий настрій, а поспостерігати за живою білочкою немає можливості? Намалюймо її — бо ж малювання теж знімає стрес!

205 т. 2

Як же намалювати цю пухнасту тваринку? Не бійся — це не так і складно. Звісно, щоби зобразити таку правдоподібну білочку, як на фотографії, треба бути справжнім майстром. Але ми почнемо з малого!

Головне — сміливість і віра у свої сили. Ми намалюємо простеньких білочок, але дуже милих. І робитимемо це впевнено, крок за кроком. Я підготував для Тебе кілька схем, із яких Ти зрозумієш, як легко намалювати тваринку. Якщо Ти попрацюєш із усіма схемками, у Тебе вийде ціле царство білок!

Як намалювати білку

Звісно, спочатку Твоя білочка буде схожа на дивну конструкцію з геометричних фігур. Але саме з неї згодом вийде чудове звірятко. Тому пам'ятай: малювати простим олівцем потрібно легенько, не дуже натискаючи на папір — адже потім Тобі треба буде стерти деякі допоміжні лінії. Тож бажано, аби після цього від них не залишилося некрасивих слідів.

Можеш намалювати ось таку білочку з грибочком:

Як намалювати білку, схема

Або ось таке звірятко з хитрим поглядом:

Як намалювати білку, схема

А ось — серйозна зосереджена білка, яка, мабуть, збирається стрибати на інше дерево:

Як намалювати білку, схема

А це — життєрадісна білочка на гілці:

Як намалювати білку, покрокова схема

Тренуйся малювати тваринок за покроковими схемами, і згодом Ти навчишся самостійно визначати необхідні підготовчі етапи. Тоді Ти зможеш змальовувати звірят, які Тобі подобаються, або й зображати їх так, як Тобі підказує пам'ять і фантазія!

Білочки

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

205 т. 2

оцінити публікацію

Додатив замітки

Як намалювати білку: покрокові схемки

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

malina-avatar

Malina Sonyachna

Дуже класно)
10-11-2014
malina-avatar

Malina Sonyachna

Круть!)
10-11-2014