Малюємо долоньками

Малюємо долоньками

Пшеничний лан, пташку, гілочку горобини, або ліс — за допомогою дитячої долоньки можна намалювати цілий світ. Тож вмикаємо фантазію та вирушаємо у подорож країною творчості та краси.

47 т. 0

Як зворушливо і прекрасно пізнавати світ разом з малюком. Навколо стільки цікавого та захоплюючого! У Тебе є молодший братик або сестричка? Чудово! Запропонуй їм весело провести час, малюючи долоньками. Як? Зараз розповім.

Дай малюкові аркуш паперу, попроси покласти на нього долоню та розчепірити пальці. Тепер нехай малюк самостійно спробує обвести долоньку та пальці олівцем. Прекрасно! Далі — найцікавіше. Разом вигадайте майбутнє зображення, яке нагадує вам обведена долонька, та домалюйте необхідні деталі.

Я підготував для вас схеми малювання долонями, які допоможуть зробити малюнок простим і оригінальним водночас.

Малювання долонями для дітей. Схема - мишка

Малювання долонями для дітей. Схема - пташка

Малювання долонями відмінно розвиває мовленнєву активність та координацію рухів дитини. Під час створення малюнків формується естетичне сприйняття світу, удосконалюється просторове та образне мислення, розвиваються уява та фантазія.

Малювання долонями для дітей. Схема - ліс

Малювання долонями для дітей. Схема - вазон

Малювати долонями легко, цікаво та корисно, і малюнки виходять яскравими і дуже милими. А як зрадіє мама, отримавши такий чудовий подарунок до свята!

Малювання долонями для дітей. Схема - гриби

Малювання долонями для дітей. Схема - калина

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

47 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Малюємо долоньками

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.