Часом хочеться додати трохи фарб до свого життя. Зробити сонечко трішечки яскравішим, небо світлішим, квіти різнобарвнішими. Якщо у реальному житті це зробити складно, то на дитячому порталі «Пустунчик» це цілком можливо.

Тут зібрана ціла колекція тематичних розмальовок для дітей. Кожна картинка має свою сюжетну лінію і спонукає дитину до роздумів, пошуків правильних барв, які не просто зроблять зображення кольоровим, а зададуть йому свій настрій і вдихнуть у нього життя.

Зручно і швидко

Розмальовки онлайн — це зручно, цікаво, швидко, легко і доступно. Будь-яку із розмальовок можна роздрукувати або ж розмальовувати онлайн. На порталі регулярно з’являються нові ігри-розмальовки, які знайомлять користувачів з новими місцями, де побував Пустунчик та його друзі.

Розмальовки онлайн на порталі «Пустунчик» розфарбовувати дуже легко. Зручна і досить велика палітра кольорів, вибір найбільш підходящого з них, клацання мишкою — і вмить безбарвна гладь води заграла темно-синіми хвильками, а безтурботний яскраво одягнений Пустунчик вирушив у чергову подорож.

А як цікаво експериментувати – брати одну й ту ж саму онлайн-розмальовку і розфарбовувати її кілька разів різними кольорами! І спостерігати, як від цього змінюється настрій картинки й те, як ми її сприймаємо.  Дитячі розмальовки онлайн у легкій та захопливій формі навчать дитину розрізняти кольори та їхні відтінки, підбирати відповідні кольорові гами та розвивати творче мислення. Бо грати на порталі «Пустунчик» – це означає не просто приємно проводити вільний час, а й відкривати в собі нові здібності.

Роздрукуй улюблену розмальовку

Хочеться відчути запах фарб і шелест паперу? Виникла ідея повісити картинку з веселим Пустунчиком на стіну? Це – не проблема: наші віртуальні розмальовки умить стануть реальними, треба тільки їх роздрукувати! Додавати яскравих фарб до пригодницьких чи кумедних сюжетів можна як онлайн, так і офлайн – вибір за Тобою. Якщо Ти прагнеш досягти майстерності у  малюванні олівцем чи аквареллю, хочеш відпрацювати своє вміння робити акуратні штрихи чи ефектні мазки – звісно ж, Тобі допоможе в цьому роздрукована розмальовка. Якщо ж Тебе мучить втома і хочеться відволіктися на різнокольоровий світ, який Ти можеш розмалювати самостійно всього лиш кількома помахами руки – дитячі розмальовки онлайн чекають на Тебе на порталі «Пустунчик». Здається, ніби це тільки гра, але непомітно для себе Ти починаєш все краще відчувати магію кольору.

Система Orphus
-