Ігри

Грай в онлайн-ігри для дітей

На дитячому порталі «Пустунчик» для малюків є безліч цікавих розваг: поради і рекомендації з виготовлення фоторамок, годівничок, чашок, цікаві факти про тварин. Та, звісно ж, найпопулярнішим залишається розділ «Ігри для дітей онлайн». Тут Ти знайдеш безкоштовні пазли, розмальовки, логічні та аркадні ігри.

Дитячі ігри на будь-який смак

Зібрати у пазл картинки за певний відрізок часу — не складне і дуже цікаве завдання. Ця гра здатна розвивати уважність та логічне мислення.

Розмальовки дадуть можливість кожній дитині створювати свої шедеври, самостійно приймаючи рішення під час вибору кольорів та їхніх поєднань. Ця гра допоможе Тобі сформувати естетичний смак, здатність підбирати потрібні кольори та відтінки.

Аркадні ігри для дітей — ціла історія пригод слоника Пустунчика, учасниками яких є самі діти. Уважність, зосередженість і швидкість реакції — ось що потрібно для того, аби перемогти.

Але найважливішими для формування майбутньої особистості є логічні ігри для дітей онлайн. На дитячому порталі «Пустунчик» діти можуть перевірити свою кмітливість: пройти коридорами заплутаного лабіринту чи позмагатися з комп'ютером у «хрестики-нулики». Такі ігри зацікавлюють та розвивають одночасно. Розгадуючи чергову головоломку, Ти вкотре переконаєшся: тренувати своє логічне мислення можна весело, захопливо і з чудовим настроєм!

Таким чином, на порталі можна знайти як простенькі дитячі ігри, так і розвивальні чи аркадні ігри для старших діток і навіть підлітків. Малюки люблять онлайн-пазли і яскраві розмальовки: за цим заняттям вони забудуть про все на світі, експериментуючи і вивчаючи форми, кольори і відтінки. А серед дітей шкільного віку дуже популярні аркадні та логічні ігри: з ними тренування уважності, кмітливості та спритності проходить у найбільш захопливій формі.

Приємне і корисне дозвілля

Якщо Ти вирішив пограти на дитячому порталі «Пустунчик», можеш бути впевненим, що з користю проведеш час. Персонажі усіх ігор — цікаві й позитивні, а кожен пазл, кожна розмальовка чи логічна гра розвивають ті чи інші здібності, пробуджують бажання рости у вподобаному напрямку. Логіка чи математика, спритність і швидкість рішень чи вдумливе підбирання кольорів і відтінків — Ти неодмінно знайдеш у розділі ігор щось на свій смак.

А, вдосталь награвшись, можна буде подивитися добрий мультфільм чи почитати цікаву статтю. Та якщо раптом хочеться зовсім не цього, а, наприклад, помалювати, зробити щось своїми руками чи приготувати щось смачненьке — то й тут на допомогу прийде Пустунчик! Цей дитячий портал створений саме для того, щоб кожна дитина могла займатися саме тим, що їй подобається, демонструючи все нові й нові успіхи!

Система Orphus
-