Захоплюючі спортивні змагання для дітей

Захоплюючі спортивні змагання для дітей

Урізноманітнити дозвілля та забезпечити здорову рухову активність хлопцям та дівчаткам допоможуть веселі естафети, які можна проводити і в приміщенні, і на свіжому повітрі. Підручні засоби і трохи фантазії ведучого гарантують море позитивних емоцій.

91 т. 1

Ріпка

Дітлахам молодшої вікової групи можна запропонувати стати учасниками веселої казкової естафети «Ріпка». У цьому змаганні може брати участь кілька команд по 6 чоловік. Кожна команда шикується в колону біля лінії старту, а по одному з учасників розташовуються в декількох метрах від них, зображаючи ріпку. За командою стартує «дід», добігає до ріпки і повертається на старт, де до нього приєднується «бабка». Разом вони знову долають дистанцію і повертаються за «внучкою» і т.д. Коли за «ріпкою» прибігає вся команда, «ріпка» чіпляється за «мишу» і всі разом повертаються на старт.

Кенгуру

Ця дуже рухлива, спортивна естафета для дітей молодшого шкільного віку вимагає певних зусиль і спритності від юних учасників. Для її проведення потрібно всього кілька м'ячів за кількістю команд. Учасники шикуються в колону на лінії старту, перші затискають між колін м'яч. За сигналом ведучого потрібно подолати певну дистанцію, повернутися і передати м'яч наступному члену команди. Щоб трохи ускладнити процес, можна розставити на дистанції прості перешкоди, які потрібно буде огинати в процесі проходження.

Піраміда

Запропонована естафета для дітей 1 класу крім фізичної підготовки вимагає від учасників уваги і кмітливості. Для її проведення знадобиться кілька модулів-пірамід, які попередньо розбираються, і окремі кільця в хаотичному порядку кладуться біля складальної стійки. За сигналом ведучого по одному учаснику команд підбігають до деталей піраміди, вибирають відповідну за розміром, одягають на стійку і повертаються до команди, передаючи естафету. Перемагає команда, яка першою правильно збере піраміду.

Естафети для дітей від дошкільного віку до школярів

Сіамські близнюки

Для успішного проходження цієї рухливої естафети для дітей 3 класу учасники повинні діяти злагоджено і допомагати один одному. Команди гравців складаються з парної кількості дітей, які розбиваються на пари. У кожній парі ліву ногу одного учасника прив'язують до правої ноги другого учасника, перетворюючи їх у своєрідних сіамських близнюків. У такому вигляді пари повинні пробігти задану дистанцію і постаратися не впасти.

Влучні стрільці

Трохи старшим дітям можна запропонувати позмагатися не тільки у спритності та швидкості, але й в точності та влучності. Чудесний варіант естафети для дітей 5 класу – метання предметів. Для проведення цього спортивного змагання можна використовувати найрізноманітніші підручні предмети: кошики і відра, в які потрібно кидати тенісні м'ячі або невеликі пластикові кулі, перевернутий табурет, на ніжки якого потрібно накидати кільця або обручі. Кожному члену команди виділяється певна кількість метальних предметів, які в порядку черги учасники повинні закинути в ціль. Переможцем стає команда, у якої в результаті в ціль потрапить більше предметів. Ускладнити естафету можна додатковими умовами, наприклад, виконувати завдання на час.

Китайські палички

Не менш цікава і досить складна естафета для дітей шкільного віку – «Китайські палички», основне завдання якої полягає у швидкому та спритному перенесенні повітряної кульки по дистанції за допомогою двох «китайських паличок». Для дітей старшої групи можна ускладнити завдання і ввести додаткову умову – використовувати при цьому тільки одну руку.

Веселі естафети для дітей

Веселі та захоплюючі спортивні естафети допомагають дітям весело провести вільний час, компенсувати недолік рухової активності, проявити завзятість і наполегливість у досягненні поставлених цілей. Тож якщо вашій дітворі подобаються естафети, зазирніть ще сюди і сюди.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

91 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Захоплюючі спортивні змагання для дітей

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

sofavovk-avatar

софия вовк

мне панравилась
24-02-2018