Змагаємося весело: естафети для школярів

Змагаємося весело: естафети для школярів

Творчо організована естафета стане чудовим способом провести час весело і з користю для здоров'я. З настанням тепла не втрачайте можливості організувати естафету для дітей на свіжому повітрі.

114 т. 2


Швидка жаба

Розважити дітей дошкільного віку, розвинути у них спритність, зміцнити м'язи і вестибулярний апарат допоможе естафета для дітей 5-6 років «Швидка жаба». Для її проведення не потрібно ніякого додаткового інвентарю, досить позначити лінії старту і фінішу. Команди малюків шикуються на старті. За сигналом ведучого учасники по черзі долають позначену дистанцію, стрибаючи навприсядки, як жаби. Для добре підготовлених фізично команд можна ускладнити процес: для цього зворотній шлях до старту «жаби» повинні долати задом наперед.

Передай м'яч

Ця естафета для дітей 7-8 років вимагає від учасників максимум уваги, точності й швидкості рухів. Учасники команд шикуються в колони, дотримуючись між собою дистанції в 0,5-0,7 м. Першим учасникам кожної колони вручається по м'ячу, який після сигналу ведучого вони передають назад заздалегідь обумовленим способом (наприклад, на витягнутих вгору руках над головою або знизу між розставленими ногами). Коли м'яч потрапляє в руки учасника, який замикає колону, він біжить на початок строю і знову передає м'яч назад. Перемагає команда, в якій швидше за всіх повернеться на початок строю перший учасник.

Передав – сідай!

Є ще один непоганий варіант естафети для дітей 7-10 років з передачею м'яча, що вимагає від учасників концентрації уваги і гарної швидкості реакції, а також влучності. У кожній команді вибирається капітан – найспритніший учасник. Діти шикуються колонами біля межі, а капітани з м'ячами в руках розташовуються в 5-6 м попереду. За сигналом ведучого капітан кидає м'яч першому гравцеві своєї команди, упіймавши який, той повинен повернути його назад і присісти. Капітан знову кидає м'яч вже другому гравцеві і т. д., поки не присяде вся команда.

Естафети для дітей

Чехарда

Проводячи естафету для дітей 8-10 років, можна використовувати елементи знайомої та улюбленої всіма чехарди для проходження заданої дистанції. У кожній команді учасники розбиваються на пари, які після сигнального свистка починають скакати чехардою від лінії старту на фініш. Коли перша пара досягає фінішу, починає рух друга і т.д. Перемагає команда, всі учасники якої першими опиняться на фініші.

Стрибки в мішках

Для організації веселої естафети для дітей 10 років можна скористатися ідеями з улюблених мультфільмів, наприклад, «Ну, постривай!». Дітлахам напевно припадуть до душі гонки в мішках, ускладнити які можна додатковим обминанням перешкод на дистанції. Учасники естафети шикуються на лінії старту. Після сигналу перший член команди залазить в мішок по пояс і стрибками рухається до фінішу і назад, де передає мішок наступному учаснику. Виграє команда, яка першою виконала поставлене завдання всім складом.

Переправа

Ця естафета для дітей 11-12 років передбачає хорошу фізичну підготовку і точну координацію рухів, необхідні для швидкого виконання поставленого завдання. Учасникам естафети належить подолати умовну річку по переправі, яку вони самі будують в процесі руху. Для цього командам видається по 3 дощечки розміром приблизно 10х25 см. За сигналом перший учасник кожної команди починає будувати «переправу»: одну дощечку кладе на лінію старту, другу на крок попереду і стає на них ногами, потім третю дощечку розташовує ще трохи попереду і переступає на неї задньою ногою. Дощечку, що звільнилася, піднімає і знову кладе трохи попереду, переступає і т. д., поки не досягне фінішу. Після цього з усіма дощечками повертається бігом назад і передає естафету наступному члену команди.

Спортивні естафети для школярів

Рухливі ігри та естафети компенсують потребу дитячого організму в руховій активності та сприяють розвитку витривалості, а також дарують додаткову можливість дітлахам спілкуватися і взаємодіяти в колективі.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

114 т. 2

оцінити публікацію

Додатив замітки

Змагаємося весело: естафети для школярів

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

nastusik-avatar

Анастасия Горыничева

прикольно
11-07-2015
sofiavim-avatar

София Саленко

Спасибо, было весело!
30-05-2015