Друже, Тобі, як і кожній дитині, потрібно якомога більше рухатися, адже енергія у дітвори б'є через край! Тим паче, що фізична активність ще й як необхідна сучасним дітям, увага яких останнім часом так часто прикута до планшетів і смартфонів. Але ж найцікавіші, найздоровіші й найзахопливіші ігри — не на екранах ґаджетів, а на вулиці чи у просторому приміщенні: у дружному колективі дітей, із веселими й активними завданнями. Рухливі ігри розвивають у дітей швидкість реакції та фізичну витривалість, навчають взаємодіяти у команді та тренують волю до перемоги. Тому їхню користь дуже складно переоцінити!

Добірки активних ігор

На порталі «Пустунчик» Ти знайдеш багато добірок різноманітних активних ігор для дітей. Вони допоможуть як Тобі та друзям, так і вихователям, вожатим, ведучим дитячих свят, та й просто усім батькам, яким раптом довелося наглядати за цілою групою дітлахів. Читай на порталі про рухливі ігри на свіжому повітрі, у приміщенні і вдома. Що більше подобається Твоїй дружній компанії — ігри з м'ячем чи скакалкою, у воді чи на асфальті? А може, естафети? Обирайте найкращі варіанти ігор і розважайтеся разом з дітьми! Ми розкажемо Тобі: про зимові, весняні, літні та осінні тематичні ігри; про народні ігри різних країн; про ігри на різних майданчиках — як на вулиці, так і в приміщенні.

Запрошуємо на дитячий портал «Пустунчик»

Ігри для дітей у дитячому садку і вдома, усілякі рухливі конкурси та естафети — все це є на нашому порталі. Потіш себе та друзів активним і захопливим відпочинком. А після того, як ви досхочу набігаєтесь і настрибаєтесь, запроси усіх заглянути на портал «Пустунчик» — тут є і онлайн-ігри, і фільми, і цікаві статті, і конкурси з цікавими призами. Безліч можливостей для розвитку, навчання та приємного відпочинку дітлахів!

Система Orphus
-