Яскраві дитячі пазли онлайн

Як цікаво складати яскраву кольорову картинку! Цей процес захоплює, додає радості й азарту, а ще — розвиває уважність і логічне мислення. У розділі ігор на порталі «Пустунчик» легко знайти для себе пазли різної складності: як прості зображення для найменших, так і картинки, над якими треба поміркувати довше.

Улюблені речі

На сайті Пустунчика Ти зможеш обрати пазл на свій смак. Тут є можливість складати картинку, на якій зображена та річ, яка подобається саме Тобі, — ніжна квітка, миле звірятко чи улюблений персонаж. Особливо цікаво складати пазли про пригоди слоника Пустунчика, зайчика Заї та корівки Маняші. А вдосталь награвшись пазлами, можна перейти до розмальовок чи аркадних ігор.

Прості пазли для дітей онлайн — чудовий спосіб захопитися грою, яка не тільки викликає цікавість, але й приносить користь. Вони гарно тренують уважність, допомагаючи пізнавати світ навколо. Хтозна, можливо, саме захоплення пазлами надихне Тебе на створення власних яскравих малюнків, аплікацій чи колажів. А може, від пазлів Ти захочеш перейти до складніших конструкцій, зацікавишся логікою, математикою чи фізикою?

Захоплююча гра

Складати дитячі пазли на порталі «Пустунчик» дуже весело — це все одно, що грати! А все тому, що робити це треба на час. Тож секрет успіху — максимальна концентрація й азарт. Впорався з комплектом із трьох пазлів за ще меншу кількість секунд — встановлюєш новий рекорд і, звісно ж, радієш своїм перемогам!

А якщо хочеться чогось іще крім пазлів — на порталі «Пустунчик» є ще багато розділів, які можуть зацікавити як малюка, так і старшу дитину чи навіть підлітка. Розвивальні й аркадні ігри, рецепти й уроки малювання, найцікавіші факти про все на світі, мультики й дитячі художні фільми — тут кожен знайде заняття до душі!

Система Orphus
-