Аудіотека

Популярне
Соборна Україна

Пісні про Україну

Соборна Україна

Найдорожча, наймиліша серцю країна — наша Україна. У цвіті калини, шепоті дібров, стрімких карпатських ріках і безкраїх південних степах живе незламний козацький дух і вічна любов матері до своїх дітей. Бережімо нашу неньку-Україну — прославляймо рід...

0 135
Сніжинка-краплинка

Пісні про зиму

Сніжинка-краплинка

Маленька тендітна сніжинка так весело кружляє в повітрі! Та щойно впіймаєш її на долоньку, вона засяє краплинкою води. Вмикай швидше пісеньку про грайливу сніжинку-танцівницю, що так боїться сонечка, — насолоджуйся казковою зимовою порою.

0 390
Прийшла зима

Пісні про зиму

Прийшла зима

Стрімко мчать із гори санчата, новорічні вогні мерехтять у вікнах, а навкруги тихо кружляють сніжинки… Це прийшла зима — улюблена пора дітлахів, час казкових чудес і подарунків. Співай разом з нами цю мелодійну зимову пісеньку — нехай святковий настр...

0 2 422
Новорічний карнавал

Пісні про свята

Новорічний карнавал

Найвеселіше зимове свято, яке з нетерпінням очікують дітлахи. Звісно ж, це новорічний карнавал! Запалюй святковий настрій з Пустунчиком — порадуй друзів мелодійною пісенькою на Новий рік.

0 1 207
 З новим роком!

Пісні про свята

З новим роком!

Новий рік на срібних санках поспішає в гості. Зустрічай 2020-й з радістю, гарним настроєм та веселою зимовою піснею. Яскравих свят і неймовірних вражень!

0 373
Саночки

Пісні про зиму

Саночки

Коли все навколо вкривається сріблястим, невагомим снігом, настає зірковий час їх — саночок зі старої комори. Кришталева ковзанка, веселий вітерець і радість спілкування з татом живуть у цій чудовій зимовій пісенці. Підспівуйте!

0 326
Система Orphus