Активні дитячі ігри на воді

Активні дитячі ігри на воді

Щоб малюки й старші діти отримали від відпочинку на воді максимум задоволення, а батьки не хвилювалися за їхню безпеку, можна запропонувати дітям різноманітні ігри та розваги на воді.

31 т. 0

Карлики-велетні

Ця гра чудово ілюструє те, наскільки простими й цікавими можуть бути активні ігри на воді для малюків. У неї краще за все грати з групою малюків, які ще не досягли шкільного віку. Коли ведучий вигукує «карлики», діти повинні сісти, а якщо він говорить слово «велетні», то вони підстрибують вгору. Якщо хтось помиляється, то він виходить з гри. Переможцем стає той, хто жодного разу не помилився. Ця дитяча гра на воді – прекрасне тренування спостережливості та координації рухів.

Невід

Щоб розвинути в дітях спритність, навчити їх долати опір води й поліпшити їхню фізичну форму, слід запропонувати їм цю забаву. Діти знаходяться у воді на невеликій глибині. Вибирається ведучий, який ловить когось із інших гравців. Спійманий і той, хто водив, беруться за руки й починають ловити інших, зображаючи своєрідний невід. Невід поступово розростається й ловить інших гравців. Перемагає останній учасник, якого не змогли впіймати. Оскільки гра проводиться у воді, уникнути потрапляння у невід можна, просто пірнувши під нього.

Мандрівна мішень

Гарним прикладом розвивальної гри на воді для дошкільнят є ця забава. Вона передбачає наявність спеціального інвентаря – м'яча (краще за все вибирати неважкий і не дуже великий м'яч, щоб уникнути травм). Діти створюють коло, у центр якого стає ведучий. Його завдання – протриматися якомога довше, щоб у нього не потрапили м'ячем інші учасники. Коли забава починається, діти в колі намагаються будь-що потрапити мʼячем у гравця, який перебуває в колі. Щоб заплутати учасника в колі, діти можуть передавати одне одному мʼяч. Ця розвага – чудовий зразок гри на воді для дітей, яка розвиває спритність, витривалість, а також вміння співпрацювати в команді.

Активні дитячі ігри на воді

На березі

Щоб діти не проводили у водоймі надто багато часу й не застудилися, слід запропонувати їм одну з ігор на березі та на воді. Наприклад, групу дітей можна розділити на дві команди, які входять до води по пояс і стають на рівній відстані від лінії берега. Один з гравців із кожної команди виходить на берег, бере м'яч і кидає його учаснику зі своєї групи. Гравець, що впіймав мʼяча, вибігає на берег і кидає його наступному гравцеві своєї команди. Це відбувається доти, поки усі гравці якоїсь з команд не вийдуть на берег.

Море хвилюється

У «Море хвилюється» вже багато років грають діти на кожному подвірʼї. Особливо ж актуальною вона буде під час відпочинку на воді, адже можна зображувати «морські фігури» прямо у водоймі, що значно розширює спектр дитячої творчості. Правила гри напевно знають усі: після відомої лічилки діти зображають фігури, а завдання ведучого – відгадати, кого вони показують. Ця розвага – одна з найкращих з-поміж ігор для дівчаток на воді, адже, на відміну від хлопчаків, юні принцеси не завжди хочуть бруднитися під час перегонів або інших спортивних конкурсів.

Активні дитячі ігри на воді

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

31 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Активні дитячі ігри на воді

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.