Неймовірні факти про тварин

Неймовірні факти про тварин

Дивовижні факти про тварин. А що нового відкриєш для себе Ти?

30 т. 1

Крокодили їдять камені

У це важко повірити, але крокодили і справді їдять камені. Завдяки цьому вони підтримують баланс на воді. Тож окрім черепах, левів та жирафів, шлунки зелених красенів запросто можуть бути наповнені і твердими породами.

Крокодил

У китів дуже жирне молоко

Уяви собі, новонароджений кит може досягати 9 м завдовжки! Щоб прогодувати такого маленького велетня, мама-кит змушена давати малюкові до 200 л молока в день жирністю 50 %, тоді коли жирність коров’ячого молока становить близько 4%.

Кити

Кроти бачать?

Ти також гадав, що всі кроти сліпі? Дивовижно, та у цих невеличких тварин все ж є елементарний зір. З його допомогою вони захищаються від хижаків. Коли кріт бачить у своїй норі світло, для нього це тривожний сигнал — в оселі з’явився непроханий гість. До того ж , очами кроти відчувають потоки повітря.

Кріт

Мурахи-богатирі

Не вкладається в голові, як ця крихітна комашка здатна підняти масу, в 60 разів більшу своєї ваги?! Для порівняння, професійний атлет піднімає вагу лише втричі більшу від маси свого тіла. Оце так мурахи силачі!

Мурахи

Слони дуже розумні

Твій домашній улюбленець вміє малювати? А от деякі слони пишуть справжні картини. Ці могутні велетні одні з найрозумніших тварин на планеті . Вага їхнього мозку — 5 кг. Слони здатні відчувати радість та горе, їх навіть можна навчити поводитися зі знаряддями.

Слон

Папуги дійсно розмовляють

Хоча всі ми довгий час були переконані, що папуги безглуздо повторюють окремі наші слова, це не так. Вчені довели, що папуги розрізняють маленьке і велике, схоже та відмінне. Отож, ці яскраві пернаті можуть частково зрозуміти, що ми говоримо їм.

Папуга

Зуби в акули виростають за 10 днів

В той час, коли в людей зуби змінюються лише раз у житті, акули змінюють їх безліч разів (а це близько 30 000 зубів протягом життя). Воно й не дивно, адже нові зуби в акули виростають всього за 10 днів.

Акула

Коти можуть передбачити землетрус

Коти настільки чутливі, що за допомогою нервових закінчень на лапах відчувають мишу ще за кілька десятків метрів. Цих домашніх тварин називають «живими сейсмографами», адже вони здатні передбачити землетрус. В деяких кішок напередодні землетрусу шерсть стає дибки, деякі тривожно бігають з кімнати в кімнату, намагаючись вибратися з дому, інші голосно нявкають і тремтять.

Кіт

Метелики мають прекрасний нюх

Метелики здатні відчути аромати квітів ще з відстані десятків метрів. Та роблять вони це не носом, якого в них і немає, а за допомогою… крил!

Метелики

Міграція птахів

Ти ніколи не замислювався над тим, як птахи, мігруючи на такі далекі відстані, безпомилково повертаються назад? Виявляється, деяким пернатим, як от арктичній ластівці, переміщатися на 40 тисяч км допомагає Магнітне поле Землі.

Зграя птахів

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

30 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Неймовірні факти про тварин

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Iriska05-avatar

Іра Яременко

Цікаво :)
22-02-2016