Молюск, схожий на ягня

Молюск-ягнятко?

Підводний світ не лінується дивувати нас розмаїттям своїх незвичайних мешканців. От і нині мережа вибухнула від повідомлення про невідомого раніше морського жителя — крихітного молюска, що своїм виглядом нагадує милу овечку, а заодно і символ року, що минає. Дивимося!

14 т. 2

Молюск-овечка?

Знайомся! Це дивовижне морське створіння, схоже на кумедного баранчика,— голожаберний молюск Костасіелла курошимі (Costasiella kuroshimae). Завдяки своїй казковій зовнішності цей вид нещодавно прославився на увесь світ та миттєво підкорив серця мільйонів інтернет-користувачів.

Молюск-овечка?

Та на цьому переваги мімішного малюка не закінчуються. Костасіелла курошимі — унікальний, адже він — єдина жива істота на Землі, яка здатна виконувати фотосинтез. Оце так!

Молюск-овечка?

Зеленавий «баранчик» мешкає біля японського острова Окінава у водах архіпелагу Рюкю. Його родичі також «пасуться» на Великому Бар’єрному Рифі неподалік узбережжя Філіппін.

Молюск-овечка?

Якщо Морська овечка доростає до розміру 1 см, то це вже ого-го який гігант! Зазвичай молюски представленого виду настільки маленькі, що неозброєним оком помітити їх просто неможливо.

Молюск-овечка?

Молюск-овечка?

Живуть барвисті красені на глибині 10 метрів. А їхні улюблені ласощі — смачний планктон.

Молюск-овечка?

Більше захоплюючих фактів про представників фауни Землі Ти знайдеш тут:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

14 т. 2

оцінити публікацію

Додатив замітки

Молюск, схожий на ягня

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

pustun2007-avatar

Сашко Жарський

круто
09-06-2016
6767-avatar

Катюша Коваль

Даааа я такого ещё не видела.
27-12-2015