Підкорити небеса

Підкорити небеса

Двадцяти трьох річна Фейт Діккі зі штату Техас, США — одна з найкращих канатохідців-екстрималів світу. Безстрашна Фейт подорожує мальовничими куточками планети та дивує всіх небезпечними трюками на висоті 250 м над землею.

7 840 0

За плечима у дівчини більше 300 переходів по канату. Численні місця підкорилися їй: від 400-річної церкви у Польщі до бункера Другої світової війни.

Фейт — визнана рекордсменка серед усіх дівчат-канатохідців. Їй належить найдовший у світі прохід по канату вМоабе, США, а також найдовший у світі прохід по слабо натягнутому канату.

Фейт Діккі

Ходінням по канату Фейт займається зовсім недовго: всього чотири роки. Проте дівчина з усмішкою розповідає: «Якби мені давали долар кожного разу, коли називали божевільною, я була б однією з найбагатших людей у світі. Так. Це небезпечно, проте найчастіше тільки через зміну погодних умов».

Фейт Діккі

Під час найдовшого переходу по канату серед дівчат в Моабе, штат Юта, США.

Фейт Діккі

«Я не любитель адреналіну… Мені просто подобається розширювати свій досвід, а ще — контролювати власні страхи та емоції», — розповідає дівчина.

Фейт Діккі

Фэйт Дикки

Заповітна мрія Фейт — розробити власну лінію одягу, проте нині кидати свою «висотну» кар’єру дівчина не збирається.

Фейт Діккі

«Я займаюсь хайлайнінгом, тому що мені подобається. А жити тим, що тобі подобається — просто прекрасно, саме тому я не збираюся кидати».

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

7 840 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Підкорити небеса

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.