Чарівний танець ведмежат

Чарівний танець ведмежат

Одного разу фотограф-аматор Валттері Мулкахайнен приїхав до лісу на сході Фінляндії,неподалік від Суомуссалмі, аби помилуватися місцевими краєвидами та зняти кілька захоплюючих кадрів природи.

16 т. 0

Несподівана картина, яку чоловік побачив у лісових хащах, зачарувала його з першого погляду: на галявині, взявшись за лапи, танцювали троє ведмежат.

Маленькі ведмежата – фото 1

Немов малюки на дитячому майданчику, звірята грались, веселилися та водили хороводи. В цей час їхня мама спокійно обідала неподалік. Впустити таку унікальну мить Валттері не міг, тож одразу взявся фотографувати маленьких бешкетників.

Маленькі ведмежата – фото 2

Це було так кумедно та незвичайно, що я сміявся до сліз, — з захопленням розповідає 52-річний учитель фізкультури Валттері, — Здавалося, що я потрапив до казкового лісу. Ведмежата поводилися так, немов у школі: розважалися, боролися між собою та дуже шуміли.

Маленькі ведмежата – фото 3

Маленькі ведмежата – фото 4
Маленькі ведмежата – фото 5

— Фінляндія — прекрасна країна для будь-якого фотографа-натураліста, — говорить Малкахайнен, — адже наша природа неповторна, а дикі тварини щороку стають героями неперевершених сюжетів відео- та фотозйомки.

Маленькі ведмежата – фото 6

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

16 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Чарівний танець ведмежат

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.