Найвідоміші сходинки світу

Найвідоміші сходинки світу

Унікальні та креативні сходинки зі всіх куточків світу. А які з них найбільше сподобаються Тобі?

15 т. 0

Гора Бюрена, Бельгія

Насправді, це не гора, а назва сходів у місті Льєж, що складаються з 374 східців. Їх назвали в честь Вінсена де Бюрена — аристократа, який жив у 15-му ст. і захищав рідне місто від атаки Герцога Бургунського.

Сходинки побудували ще в 1881 році для безпечного спуску солдат. А зараз Гора Бюрена — улюблене місце туристів, піднявшись на яке можна помилуватися чудовими краєвидами річки Маас.

Найвідоміші сходи світу. Незвичайні сходи у Бельгії

Сходинки над морем в Іспанії

На крихітному іспанському острові Гастелугач знаходяться ще одні розкішні сходинки. Вони ведуть високо в гору, до хижі відлюдника, побудованої ще в ХХ ст. Прогулятися 237-ма сходинками, насолоджуючись тишею та мальовничою природою, краще навесні або восени. Влітку тут багатолюдно.

Найвідоміші сходи світу. Незвичайні сходи в Іспанії

Спіральні сходи Тяйхань, Китай

Ці сходинки неодмінно сподобаються екстрималам. Їх висота — 91,5 м. Знаходяться східці біля гори Тяйхань в м. Лінчжоу. Китай. Підніматися такими сходами — одне задоволення: можна відчути всю силу вітру, помилуватися птахами, що пролітають повз, та відчути скрип східців під ногами.

Найвідоміші сходи світу. Незвичайні сходи у Китаї

Сходи Мрій, Японія

Сходи Мрій на острові Авадзі в Японії — це комплекс з багатьма спорудами та 100-рівневим садом, що вражає розмаїттям клумб і сходинок. Сходи Мрій побудували як пам’ятник Великого землетрусу в Ханшинь в 1995-му.

Найвідоміші сходи світу. Незвичайні сходи у Японії

Сходинки в Каньйон, Еквадор

Ці незвичайні сходи прикрашають водоспад Паілон дель Діабло в Еквадорі. Східці в Каньйон — найпопулярніше місце в околицях міста Беноса, що за 30 хв їзди від водоспаду. Тож потрапивши до Еквадору, неодмінно прогуляйся цим унікальним спуском.

Найвідоміші сходи світу. Незвичайні сходи в Еквадорі

Колодязь Чанд Баорі, Індія

В індійському селі Абанері, неподалік м. Джайпур, є цікава споруда — Чанд Баорі — побудована у 800 році. Гігантський колодязь має 3500 сходинок, які простяглися на 30 м під землю.

Колодязь побудували, аби зберегти якомога більше води, адже ця місцевість дуже посушлива. На дні Чанд Баорі температура на 5-6 °С нижча, тому в особливо спекотні дні місцеві жителі приходять сюди відпочити.

Найвідоміші сходи світу. Незвичайні сходи в Індії

Сходинки Санторіні, Греція

Щоб дістатися моря, спускаючись зигзагоподібними східцями Санторіні, Тобі доведеться пройти відстань в 1300 м (65710 сходинок). Не погана розминка спекотного дня, еге ж?

Якщо ж затяжна прогулянка під сонцем не для Тебе, можеш скористатися канатною дорогою або дістатися моря верхи на ослику. Так-так, їх у місті безліч!

Найвідоміші сходи світу. Незвичайні сходи у Греції

Сходинки Шлоссберга, Австрія

Величезні сходи у місті Грацц, Австрія, вирізані прямісінько в скелі і ведуть високо вгору, до Вежі з годинником,найпопулярнішого місця в місті. З вершини відкривається неповторний краєвид, тож 260 східців варто подолати, аби сповна насолодитися панорамою Грацца.

Найвідоміші сходи світу. Незвичайні сходи в Австрії

Потьомкінські сходи, Україна

Потьомкінські сходи — основний символ Одеси, до того ж головний вхід до міста з боку моря. Довжина сходів — 142 м, а висота — 27. Верхня сходинка завширшки 12,5 м, а нижня — 21,7 м.

Найвідоміші сходи світу. Незвичайні сходи в Україні

Сходинки Хайку, Гаваї

Сходинки Хайку називають Дорогою в небеса. Знаходяться вони на о. Оаху, Гаваї. Східці встановили в 1942 році для сполучення з Військово-морською Радіостанцією, що знаходилась високо в горах.

На початку 2000-х східці відновили, що коштувало місту 875 000 доларів. Нині сходинки Хайку закриті для туристів.

Найвідоміші сходи світу. Незвичайні сходи на Гаваях

Міст через Траверсинертобель, Швейцарія

Ці оригінальні підвісні сходи розробили інженер Джюрг Конзетт з партнером Рольфом Бахофнером. Так вони з’єднали дві різні за висотою гори, з різницею в 22 м. Довжина цього мосту-східців — 56 м, і виготовлений він зі сталі.

Найвідоміші сходи світу. Незвичайні сходи в Швейцарії

Сходи як витвір мистецтва, Німеччина

Ці східці висотою 21 м дуже нагадують американські гірки. Прогулятися ними можна, а от обійти все коло зась, адже посередині атракціону «мертва петля».

Туристи прозвали східці Тигром і Черепахою. А знаходяться вони в м. Дуйсбург, Німеччина.

Найвідоміші сходи світу. Незвичайні сходи в Німеччині

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

15 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Найвідоміші сходинки світу

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.