На крилах вітру

На крилах вітру

Повітряна куля та попутний вітер! Ось і все, що потрібно для навколосвітньої подорожі. Важко повірити? Зараз Ти в цьому переконаєшся.

10 т. 0

19 червня 2002 року, рівно 10 років тому, американський мільйонер-екстремал Стів Фоссет почав навколосвітнюмандрівку на повітряній кулі. Він був капітаном і єдиним пасажиром свого повітряного «корабля» та не здійснював посадок аж до самого кінця подорожі — 4 липня 2002 року. Такий самостійний безпосадочний переліт американцю вдалося здійснити вперше в цілому світі.

Цей сміливий крок — не перше досягнення екстремала. Світ дізнався про нього ще тоді, коли чоловік самостійнопереплив протоку Ла-Манш. Потім була низка мандрівок на лижах, авто-гонки в Сполучених Штатах та ралі в Африці.

У 2005-му Стів без посадок та дозаправки на повітряній кулі подолав 36 тисяч 898 км всього за 67 годин польоту,побивши рекорд екіпажу американського бомбардувальника Б-52, встановлений ще в далекому 1962.

Книги зі спогадами та розповідями відомих мандрівників, за словами екстремала, — найперше, що він бере з собою у подорожі.
Свій 111 рекорд Стів Фоссет встановив у квітні 2006-го, подолавши на повітряній кулі більше 40 тисяч км менш ніж за 75 годин.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

10 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

На крилах вітру

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.