Інстабук: модний фотоальбом

Інстабук: модний фотоальбом

Якщо наші батьки зберігають у шафах товсті фотоальбоми, то нам більше подобається тримати гігабайти фото у пам'яті комп'ютера. Втім, інколи спогади хочеться відчути на дотик. І тут на допомогу приходить інстабук.

21 т. 0

Що ж це таке і з чим його їдять? Інстабук — фотоальбом, у якому зберігають знімки, зроблені за допомогою додатку «Instagram».

Смартфон замість фотоапарата

«Instagram» – чудовий винахід для тих, хто не любить носити з собою важкий фотоапарат, але обожнює робити цікаві світлини і ділитися ними з друзями. Ось уяви: Ти ідеш зі школи, і раптом бачиш незвичайний автомобіль. Або милого їжачка. Або помічаєш, що нарешті почали цвісти дерева! Так хочеться увіковічнити цей момент, але під рукою є тільки смартфон. Так от, якщо у смартфоні є «Instagram» – Ти зможеш миттєво зробити квадратне фото, накласти на нього красиві фільтри та опублікувати онлайн! А друзі коментуватимуть і ставитимуть лайки. Хочеться спробувати просто зараз? «Instagram» можна завантажити, наприклад, тут: http://sqaps.com/

Інстабук: модний фотоальбом

Миттєва телеграма

Чому ж цей диво-додаток називається саме «Instagram»? Його розробники довго не могли вигадати назву. Та потім вирішили, що суть їхнього винаходу найкраще виражає словосполучення «Instant Telegram»: «миттєва телеграма». І справді, такі наші фото — наче миттєві короткі листи: ми повідомляємо нашим друзям у мережі, що цікавого щойно з нами сталося!

Автори додатку взяли словосполучення «Instant Telegram» і зробили з нього слово-гаманець: «заховали» останню частинку «Instant» і першу частинку «Telegram». Так і вийшов «Instagram»!

Інстабук: модний фотоальбом

То що ж таке інстабук?

Зібрати найкращі фото, зловлені Твоїм смартфоном, і роздрукувати їх на пам'ять — чудова ідея! Та для цього не підійде будь-який фотоальбом. Потрібна особлива невелика квадратна книжечка — адже й фото в інстаграмі маленькі та квадратні!

Інстабук: модний фотоальбом

«Instabook» перекладається як «інстакнига»: книга для знімків з інстаграму. Її можна надрукувати, як і фотокнигу, підібравши фони і дизайн, які Тобі подобаються. А можна зробити самому: це складніше, зате відкриває величезний простір для фантазії!

Інстабуки нині — дуже популярна річ! Дуже часто їх дарують на День народження, аби іменинник мав книгу, у якій фіксуватиме найяскравіші моменти року. Окремий інстабук можна зробити і для фотографій з насиченої подорожі. Подумай: можливо, і Тобі потрібен такий фотоальбом? ;)

Інстабук: модний фотоальбом

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

21 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Інстабук: модний фотоальбом

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.