Топ-12 найбагатших домашніх тварин

Топ-12 найбагатших домашніх тварин

Так-так. Приготуйся заздрити, до того ж не людям, а домашнім улюбленцям. Ці тваринки навіть не підозрюють, наскільки їм пощастило — хтось купається в розкоші завдяки турботі заможного хазяїна, а хтось отримав кругленьку суму в спадщину.

15 т. 1

То хто ж вони, ці таємничі та дуже багаті чотирилапі незнайомці?

Черепаха Сільверстоун

40 тисяч доларів заповіла 50-річній черепасі її господарка Христина Фойл, власниця книжкового магазину «Foyles». Тож безхмарне майбутнє Сільверстоуну забезпечене.

Багаті домашні тварини

Собачки Мінтер, Каллум та Джус

А ці щасливчики отримали в спадок 81 тисячу доларів. Таку шалену суму подарував своїм улюбленцям дизайнерОлександр Макквін.

Багаті домашні тварини

Мавпочка Майкла Джексона

Грайливій мавпочці Бабблс дістались від поп-короля світової сцени 2 мільйони доларів.

Багаті домашні тварини

Чіхуахуа Люсія, Кончита і Ейпріл Марі

Гейл Поснер заповіла своїм крихіткам 3 млн доларів, діамантові нашийники і маєток вартістю 8 млн доларів. Тож собачки проведуть своє життя в багатстві та розкоші.

Чіхуахуа Гейл Поснер

Флоссі

Собака Флоссі отримала в спадок дім вартістю 3 млн доларів. Так вдячні господарі Дрю Беррімор і Том Грін вирішили віддячити своєму псу за героїчний вчинок — Флоссі врятувала акторів та їхню оселю, яку й отримала згодом, від пожежі.

Собака Флоссі

Улюбленці Бетті Вайт

Тваринкам комедійної акторки Бетті Вайт неабияк пощастило. Жінка планує заповісти їм 5 млн доларів.

Улюбленці Бет Уайт

Кіт Томазіно

У минулому бездомний котик Томазіно став володарем 10 млн євро, кількох квартир та елітних будинків. Усе завдяки самотній італійці Марії Ассунті, яка підібрала кота на вулиці та заповіла йому всі свої статки.

Кіт Томазіно

Курочка Гігу

Знайомся! Це — курка Гігу, одна з 5-ти найбагатших тварин на Землі. Видавець Майлс Блеквел із Британії подарував їй 20 млн доларів.

Курка Гігу

Кішка на прізвисько Блекі

Кішці Блекі дістались від її господаря 25 млн доларів, в той час як рідним багатий чоловік не залишив ані центу. Де зараз Блекі — невідомо.

Кот Блэкки

Улюбленці Опри

Подейкують, що найвідоміша ведуча світу Опра Уінфрі планує залишити своїм песикам 30 млн доларів. Зважаючи на те, що статки теледіви вимірюються кількома мільярдами доларів, ця сума для неї не така вже й значна.

Собаки Опры Уинфри

Пудель Тобі Раймс

Сім’я Венделів обожнює собак, тож не дивно, що кругленька сума для них знаходиться в банку вже більше 80 років. Улюбленці Венделів сплять в окремих спальнях на атласних ліжках, серед них і Тобі, що успадкував 92 млн доларів.

Пудель Тобі Раймс

Гюнтер IV

Німецька графиня Карлотта Лібенштейн залишила батькові Гюнтера IV чималі гроші, які згодом дістались і його синові-спадкоємцю. Теперішні господарі Гюнтера IV придбали йому маєток поп-діви Мадонни. Тож нині пес - офіційний володар замку і 373 млн дол.

Гюнтер

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

15 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Топ-12 найбагатших домашніх тварин

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Iriskatop-avatar

Ира Топорова

Мени дуже сподобалось!
13-11-2015