Про 9 листопада

Про 9 листопада

Сьогоднішній день приготував нам кілька цікавих новин.

11 т. 0

9 листопада у всьому світі відзначається як . Запроваджено це було з метою уникнення сьогодні помилок минулих поколінь. Адже саме в ніч з 9 на 10 листопада 1938 року відбувся масовий єврейський погром у Німеччині. Він ввійшов в історію під назвою «Кришталева ніч» або «Ніч розбитих вітрин».

     

  

  

Наступна новина дня буде значно позитивнішою. У 1951 році, рівно 60 років тому, британець Х’ю Бівер, власник невеликої пивоварні, разом зі своїми друзями вирушили на полювання.

Вечором між товаришами виникла суперечка стосовно того, якого птаха найважче вполювати, який найшвидший. Переглянувши кілька довідників, знайти відповідь на своє питання мисливці не змогли. От і вирішив Х’ю Бівер створитикнигу, у якій можна було б знайти відповіді на подібні запитання. Такою є передісторія створення Книги рекордів Гіннеса, названої на честь пивоварні.

Нині ця книга виходить шаленим тиражем кожного року, і в ній зібрані найдивовижніші рекорди планети. Потрапити до неї нелегко. Але хтозна, можливо, Ти маєш якийсь талант або незвичайні здібності, які допоможуть Тобі потрапити на сторінки цієї книги.

І остання новина на сьогодні. Вона має безпосереднє відношення до нас з вами. Адже 9 листопада — це День української писемності та мови. Це свято було встановлено в 1997 році указом Президента України.

От і все! До наступних новин. Дізнаєшся щось цікаве, пиши. Буду радий спілкуванню та цікавій інформації!=)

Теги: Дивовижне
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

11 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Про 9 листопада

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.