Найдорожчі домашні улюбленці

Найдорожчі домашні улюбленці

Друже! Чи хотілося Тобі коли-небудь завести якусь незвичайну, екзотичну домашню тваринку? Ну, наприклад, крокодила, і бігати з ним на ранкову пробіжку…

37 т. 3

Сьогодні я розповім Тобі про найдорожчих домашніх улюбленців у світі. Тож якщо у Тебе є зайві кілька тисяч доларів, одне з наступних звірят запросто може оселитися в Тебе вдома.

Домашня бенгальська кішка

Ця пухнаста красуня коштує від 800 до 3 000 доларів. Породу вивела американка Джейн Мілл в 1960-х, схрестивши дику бенгальську кішку з домашнім чорним котиком. Так і з’явилося маленьке плямисте кошеня, яке часто називають Леопардовою кішкою.

Екзотична домашня бенгальська кішка

Японська макака

Це звірятко дуже рідкісне і занесене до Червоної Книги, проте нині його ще можна легально купити. Така розкіш коштує 3 500 доларів.

Екзотична Японська макака

Японські макаки живуть далеко на Півночі, через це їх і прозвали Північними. Взимку вони гріються в гарячих джерелах, тож прекрасно витримують низькі температури.

Екзотична Японська макака фото 2

Білячий саймірі

Якщо в Тебе, бува, завалялися 4 000 доларів, ця грайлива мавпочка складе Тобі прекрасну компанію. Дружелюбний білячий саймірі завдовжки не більше 35 см, проте головне достоїнство тваринки — її хвіст довжиною 40 см.

Екзотичні домашні тварини Білячий саймірі

Китайська хохлата безшерста собака

Одна з найдружелюбніших порід. Собачка має довгу назву, зате ціна її коротка — якихось 4-5 тисяч доларів :)

Через відсутність шерсті Китайська хохлата дуже вразлива, тож спекотного літнього дня може навіть сонячні опіки отримати.

Екзотичні домашні собаки. Китайська хохлата безшерста собака

Домашня кішка Саванна

Довгі морда та вуха і красиве леопардове забарвлення цієї кішки робить Саванну однією з найкрасивіших та найбільш витончених домашніх улюбленців. Коштує ця дика кішка від 4 000 до 10 000 доларів.

Екзотична кішка. Домашня кішка Саванна

Цікаво, що Саванна нейтрально ставиться до собак, навіть більше, її саму можна вигулювати на повідку та гратися в гру «кинь-принеси». Проте якщо якийсь пес перейде цій красуні дорогу, йому не позаздриш…

Мавпа Мона

Ще дорожче коштуватиме придбати в якості домашньої тваринки мавпочку Мону — 6 тисяч доларів. Її ще називають мавпою Кемпбела. Саме так звали дослідника, що виявив тварину в західній Африці.

Мавпа Мона

Болотиста мавпа

Ця екзотична тваринка з білою бородою та жовтим хутром буде Твоєю за 7-10 тисяч доларів. Знайшов її серед боліт Африки мандрівник Бразз, через що тварину часто називають мавпою Бразза.

Болотиста мавпа

Мало хто знає, що з дружелюбного маленького звірятка виростає злий примат. Тож купують цю мавпу лиш ті, хто не відає про особливості її характеру.

Стрічковий круглий пітон

Ця екзотична рептилія коштує не мало не багато 10 000 доларів. Унікальний підвид круглого пітона — смугастий королівський пітон. Таке забарвлення зустрічається вкрай рідко, саме тому за цього «короля» доведеться викласти такі шалені гроші.

Стрічковий круглий пітон

Гіацинтовий ара

Найбільший папуга на Землі довжиною 1 м. Яскраве оперення та дивовижна здатність Гіацинтового ари розламувати дзьобом шкаралупку кокосового горіха визначили ціну птаха — 12 000 доларів. Тож купивши собі це екзотичне диво, постарайся вести себе з ним обережно.

Гіацинтовий ара

Гіацинтовий ара фото 2

Тигровий пітон-альбінос

Навряд чи Ти хотів би оселити в своїй кімнаті цього героя, проте в світі є і такі сміливці. Любителі екзотики ладні заплатити за рідкісного пітона 15 і більше тисяч доларів. Виростає він до 8 м завдовжки. Цікаво, як відреагують сусіди, дізнавшись про таку незвичайну покупку?

Тигровий пітон-альбінос

Шимпанзе

В 65 000 доларів обійдеться придбання цього неслухняного товариша. Так-так, адже шимпанзе постійно кричать, корчать пики та кидаються різними предметами. Вперше ці тварини були знайдені в тропіках Західної та Центральної Африки.

Шимпанзе

Білий тигр

Лідером рейтингу найдорожчих домашніх тварин є білий тигр. Всього-на-всього 138 000 доларів — і він Твій. Тигри-альбіноси народжуються дуже рідко, тож і ціна цих пухнастих велетнів відповідна.

Білий тигр

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

37 т. 3

оцінити публікацію

Додатив замітки

Найдорожчі домашні улюбленці

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Iriska05-avatar

Іра Яременко

Гарненькі!
22-02-2016
6767-avatar

Катюша Коваль

Мне нравятся такие!!!
27-12-2015
Kara-avatar

Каріна Павляк

Які хороші
23-10-2015