Фестиваль повітряних куль у Нью-Джерсі!

Фестиваль повітряних куль у Нью-Джерсі!

Фестиваль повітряних куль у Нью-Джерсі (Festival of Ballooning) - це один з найбільших фестивалів повітроплавання в Північній Америці, а також дуже видовищний і популярний захід. Він проводиться щорічно, в останні вихідні липня, в аеропорту Солберг міста Редінгтона (штат Нью-Джерсі, США).

7 014 0

У 2011 році фестиваль пройде вже в 29-й раз, а терміни його проведення - 29-31 липня.

Треба сказати, що цей аеростатів, не тільки має багаторічну історію, але і входить в сотню кращих фестивалів Америки, а також нагороджений призом як «Кращий спеціальний захід». Щорічно гостями і учасниками цього свята стають близько 200 тисяч чоловік, причому багато хто приїжджає сюди цілими родинами і з усією Америки і з інших країн.

На три дні небо над аеропортом Солберг в Редінгтоне розцвічується всіма кольорами веселки, коли більше сотні повітряних куль одночасно піднімаються в небо, а між ними ще встигають маневрувати парашутисти. Це невимовне видовище!

Родзинкою фестивалю є - фігурні аеростати або декоративні повітряні кулі. Це величезні фігури самої різної тематики: гордий орел заввишки понад 40 метрів з неймовірним розмахом крил; ще більш гігантський невтомний заєць Energizer; американський прапор-велетень вагою близько 200 кг; тисячелітровая супер-банку Пепсі; величезна модель Землі Flat Earth ...

Крім демостраціонних запусків фігурних аеростатів, польотів по околицях Редінгтона на спортивних повітряних кулях або просто підйомів на висоту, пілоти та спеціалісти також розповідають про те, як протікає політ, про фізику повітряної кулі, як їм управляти, і, звичайно ж, про цікаві випадки і свій досвід польотів на короткі та далекі відстані (навіть і міжконтинентальні).

Глядачі, які бажають відірватися від тлінній землі на «дідуся повітроплавання» - політати або просто піднятися на висоту, за окрему плату теж можуть відчути радість польоту і відчути себе птахами.

На землі в дні фестивалю програма свята також перенасичена заходами. Часом просто фізично не вистачає часу, щоб подивитися всі уявлення і прийняти участь у всіх розвагах, які проходять в рамках фестивалю. Але кожен знайде заняття до душі.

В кінці кожного святкового дня глядачів, і без того приголомшених великою кількістю розваг, чекає розкішний феєрверк і вечірнє шоу аеростатів з підсвічуванням і музикою.

Фестиваль повітряних куль у Нью Джерсі - воістину грандіозне і красиве видовище, де у кожного є унікальна можливість отримати незабутні враження і від свята і від подорожі на повітряній кулі.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

7 014 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Фестиваль повітряних куль у Нью-Джерсі!

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.