Незвичайні фрукти

Незвичайні фрукти

Наша планета багата на різноманітні екзотичні фрукти, про існування яких ми навіть не здогадуємося. Незвичайні заморські плоди вражають своїми чудернацькими формами та смаками.

43 т. 1

Про найдивовижніші екзотичні фрукти світу — моя сьогоднішня розповідь.

Лічі

Кругленький, червоненький плід лічі за смаком дуже нагадує виноград. Скуштувати цей екзотичний фрукт можна у Філіппінах, В’єтнамі , Борнео і Таїланді. Лічі — дуже смачний і насичений вітамінами фрукт, за що його часто називають коморою вітамінів.

Лічі

Ківано або африканський огірок

Плоди ківано бувають жовтими, жовтогарячими або червоними. Зелена м’якоть цієї Африканської рогатої дині за смаком нагадує солодкий огірок з невеликим кислуватим після смаком.

Ківано

Сабрес

Сабрес — це фрукт кактуса, який Ти зможеш придбати на будь-якому ізраїльському ринку. Зовні цей загадковий фрукт колючий, проте дуже солодкий всередині. Ізраїльтяни часто говорять про сабрес, що неприступність зовнішнього вигляду не перешкода, якщо є «солодка» серединка.

Сабрес

Нойна

Нойна відома як цукрове яблуко. Вирощують її на Антильських островах, в Індонезії, Австралії та у Південному Китаї. Цей фрукт дуже несхожий на всі звичні для нас фрукти. Плоди нойни нагадують невелике яблуко зеленого кольору.

Нойна

Всередині плоду — кремова соковита м'якоть і до 60 чорних насінин. Коли фрукт дозріє, його можна їсти ложкою, попередньо розрізавши на дві частини.

Romanescu

А це — близький родич капусти броколі. Тож якщо Ти полюбляєш капусту, цей фрукт Тобі неодмінно сподобається. До того ж він надзвичайно корисний, адже повен антиоксидантів.

Romanescu

Рука Будди

Цей фрукт один з найпопулярніших цитрусових в Азії. Його вміст під товстою, грубою шкіркою дуже нагадує лимон.

Рука Будди

Мангостан

Мангостан, або мангкут дуже схожий на маленьке яблуко, однак темно-фіолетового кольору. Тож якщо Тобі вдасться побувати вКамбоджі, Малайзії, Ліберії або в країнах Південної Азії, обов’язково спробуй цей фрукт. Всередині мангостану — їстівна м'якоть, дуже смачна, може бути з кислинкою, також іноді з маленькими м'якими кісточками.

Мангостан

Дуріо

Плоди дуріо нагадують якийсь чудернацький інопланетний фрукт розміром з футбольний м’яч з жорсткою колючою шкіркою. Запах дуріо м’яко кажучи неприємний, а от смак дивовижний і витончений.

Дуріо

Перший європейський дослідник, що спробував дуріо, назвав його «королем фруктів». «Варто було відправитися в небезпечну подорож тільки заради того, щоб спробувати цей фрукт,» — додав здивований мандрівник.

Монстера

Ця незвичайна рослина часто прикрашає наші оселі. В природі вона утворює смачні плоди, які за смаком нагадують… ананас.

Монстера

Jabotacaba

На перший погляд ці плоди можна прийняти за паразитичні деревні гриби. Насправді це солодкі фрукти, які за смаком нагадуютьсливу.

Jabotacaba

Лапа-лапа

Друже, Ти коли-небудь чув про Пінічноамериканський банан лапа-лапа? Цей дивний фрукт росте на південному сході Америки. Зовні він схожий на звичайний банан, але дещо товщий та ароматніший.

Лапа-лапа

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

43 т. 1

оцінити публікацію

Додатив замітки

Незвичайні фрукти

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Chernomorec-avatar

Юля Черноморець

Сабрес самий незвичайний
07-05-2015