Геніальні діти

Диво-діти

Провести надскладну хірургічну операцію? Легко! Сконструювати ядерну бомбу? Та без проблем! Думаєш, це досягнення якихось стареньких бородатих академіків? А ось і не вгадав ;) Мова піде про диво-дітей, дітей-вундеркіндів.

22 т. 0

Про феноменальні можливості таких дітей написано безліч праць. Дорослі і вчені намагаються розгадати природу їхніх незвичайних здібностей. Хтось захоплюється талантом дітей, хтось жаліє їх. Сьогодні представляю Твоїй увазі 10 дивовижних вундеркіндів сучасності.

Діти генії, фото 1

Мікаела Фудоліг

У 16 років дівчинка з відзнакою закінчила Філіппінський університет, отримавши ступінь бакалавра фізичних наук. Зараз Мікаела працює професором у тому ж університеті і займається еконофізикою.

Діти генії, фото 2

Акрит Ясвал

Акрит з Індії виконав свою першу хірургічну операцію у віці 7 років. Уже в 12 він вступив до медичного університету. А в 17 став володарем магістерського ступеня в галузі прикладної хімії.

Діти генії, фото 3

Тейлор Вілсон

У 10 років став наймолодшим конструктором ядерної бомби. А через чотири роки зібрав фузор — пристрій для реакцій ядерного синтезу. Зараз хлопчик виступає на численних міжнародних конференціях зі своїми ідеями про підземні ядерні реактори.

Діти генії, фото 4

Камерон Томпсон

Цей геній отримав ступінь з математики у Відкритому Університеті Великобританії в 11 років! Телеканал BBC зняв сюжет про геніального юного математика.

Діти генії, фото 5

Джейкоб Барнетт

У три роки він спростував діагноз лікарів про аутизм. У 10 років хлопчик вступив до Університету Індіани і зараз працює над дисертацією з квантової фізики. Джейкоб обіцяє спростувати теорію відносності Енштейна.

Діти генії, фото 6

Марк Тянь Боедіхарджо

Він — наймолодша людина, яка вступила до Гонконгського університету. На той момент хлопцю було 10 років! Зараз у Марка є два дипломи, ступінь бакалавра в галузі математичних наук і магістра філософії в галузі математики. Він отримує ступінь доктора філософії математики в Сполучених Штатах.

Діти генії, фото 7

Пріянші Сомані

Пріянші стала новою світовою рекордсменкою в обчисленні про себе квадратних коренів у січні 2012 року, коли вирахувала квадратний корінь з десяти шестизначних чисел за 2 хвилини і 43 секунди.

Діти генії, фото 8

Аким Камара

Юний скрипаль з Берліна. Аким пам'ятає музику, яку чув ще в пелюшках. Грати на скрипці хлопчик навчився вкрай швидко, всього за шість місяців навчання. Його перший виступ відбувся у віці 3-х років на різдвяному концерті.

Діти генії, фото 9

Ітан Бортник

Ітан увійшов до Книги Рекордів Гіннеса як наймолодший сольний виконавець у світі. У 5 років він почав самостійно писати музику, а в 10 виступив хедлайнером концерту в Лас-Вегасі.

Діти генії, фото 10

Таніша Меттью Авраам

Таніша у віці 4-х років вступив в Менса — найбільшу організацію людей з високим IQ. За півроку він закінчив 5 курсів математики Стендфордського університету. У вільний час хлопчик пише есеї для сайту Місячного інституту НАСА.

Діти генії, фото 11

Оце так! Просто не віриться, що всім цим займаються діти! А може, і Ти належиш до таких диво-дітей? Адже якщо Тобі подобається співати або малювати, або розв'язувати математичні задачки, Ти теж можеш постаратися і стати великим музикантом, художником або математиком ;)

Матеріал надано журналом «Ігри та іграшки».

Теги: Дивовижне
Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

22 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Геніальні діти

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.