Найкращі міста

Найкращі міста

Де Ти мрієш жити у майбутньому? Тебе притягує Америка? Чи, може, манить таємничий Схід (Китай, Індія)? Або ж Ти плануєш залишитися вірним своїй рідній землі і жити в Україні? Кожен куточок світу по-своєму особливий і прекрасний.

55 т. 0

Одна дуже відома і авторитетна аналітична компанія Economist Intelligence Unit провела складне дослідження, аби визначити 10 найкращих міст у світі для проживання. Ось на що звертали увагу в першу чергу:

  • безпека;
  • охорона здоров'я;
  • соціальна стабільність;
  • освіта;
  • розвиненість інфраструктури;
  • доступність товарів і послуг;
  • стан навколишнього середовища;
  • різноманітність культурного життя.

1 місце

На 1-му місці Ванкувер (Канада), що отримав 98,0 балів. Це місто просто ідеально підходить для життя. Населення цього міста майже 2,5 млн чоловік.

Краєвиди цього міста просто вражають своєю красою: казкові хвойні ліси, гори з засніженими вершинами, фіорди (довгі і вузькі морські затоки, переважно з високими стрімкими берегами), просторі пляжі, великі парки, чарівна архітектура, велика кількість музеїв, ресторанів, магазинів, спортивних споруд.

Ванкувер — місто романтичне і загадкове. У ньому нараховується не менше 20 мостів.

2 місце

На цьому почесному місці впевнено розмістилася австрійська з 97,9 балами. Населення цього міста — 2,3 млн.Вена — розкішна, велична, романтична, музична і просто казкова... Навіть не знаю, що розказати, щоб Ти міг собі уявити всю велич цього міста.

Во-первых, находится он на мощных берегах Дуная.

По-перше, знаходиться вона на могутніх берегах Дунаю.

По-друге, це потужний мистецький центр. Звідси вийшли такі відомі композитори, як Бетховен, Моцарт, Шуберт, Гайдн.

По-третє, побачивши хоча б один раз палаци Вени, її площі, дивовижні вулички і численні парки, Ти вже ніколи не зможеш їх забути.

3 місце

З Європи пропоную Тобі перенестися до далекої Австралії, а саме до . У нього — 97,5 балів. У другому за величиною місті Автралії, спортивній і культурній її столиці, проживає 3,8 млн щасливчиків. Саме так, хіба ж можна назвати по-іншому жителів цього дивовижного міста!)

Яка там архітектура!.. Вікторіанська епоха залишила свої дивовижні сліди ледь не на кожній вулиці Мельбурна, але особливої уваги варта Суонстон (центральна вулиця).

Будете в Мельбурні — не пошкодуйте ні сил, ні часу — підніміться на оглядовий майданчик Вежі Ріалто (253 м). Ось те, що неможливо передати словами...)

4 місце

97,2 балів дали можливість (Канада) посісти це поважне місце.

Торонто, по праву, можна назвати містом рекордів. Саме тут знаходиться найдовша вулиця у світі Янг-стріт. Вона простягається на 1896 км.

А ще Торонто відоме своїм зоопарком, він найбільший у всьому світі. Має площу 283 га, і проживає там 5 тисяч різноманітних тваринок.

І це ще не все! CN tower — найвища у світі телевежа. Її висота — 553 метри.

А що вже казати про славнозвісний Ніагарський водопад. Побачити його на власні очі мріють тисячі туристів. І 140-кілометрова відстань, яка відділяє його від центру Торонто, не стає їм на заваді.

5 місце

І знову Канада. Недаремно ж саме ця країна, так само як і Австралія, вважаються найбільш підходящими для життя. Отож, Канада і місто , що отримало 96,6 балів.

Це надзвичайно сонячне місто, 2400 години на рік його освітлює сонячне проміння.

Ще однією перевагою цього населеного пункту є його екологічна чистота, навіть незважаючи на розвинену нафтодобувну промисловість.

Одним із найвизначніших місць Калгарі є Вежа висотою 91 м.

6 місце

З яскравої і привітної Канади ми вирушаємо до морозної Фінляндії в її столицю Хельсінки. Аналітична компанія присудила цьому морському місту 96,2 балів. Тут проживає 578 тисяч жителів, які щодня насолоджуються спогляданням дивовижних пейзажів свого міста: затоки, острови, мости, пароми, море, кораблі...

Хельсінки — найбільший бізнесовий, культурний, освітньо-найковий центр у Фінляндії. А справжньою гордістю цього міста є Кафедральний собор.

7 місце

І знову ми подорожуємо через півсвіту, щоб потрапити до дивовижного міста Австралії, яке, набравши 96,1 балів, посіло 7 місце. Твоїй увазі — . Це справжній райський куточок для туристів: безліч дивовижних парків, величезні хмарочоси, гігантський Королівський ботанічний сад, більше 20 чудових пляжів, гавані...

Важко знайти у світі краще місце для любителів серфінгу.

А який прекрасний Сідней вночі... Тисячі вогнів немов пронизують усе місто, і воно перетворюється на справжню казку, яскраву, красиву і надзвчайно феєричну.

Відомими у всьому світі є будівля Сіднейської Опери та Харбор-Брідж, один із найбільших мостів у світі.

8 місце

Наша мандрівка найкращими містами світу продовжується, але поки що ми залишаємося на материку Австралія.

Отож, восьма сходинка присуджена місту (95.9 балів). Тут проживає 1 млн 200 тис. чоловік. Місто не просто найкраще для проживання, воно просто безцінне, ні, навіть, дорогоцінне!) Адже тут добуваються алмази і золото.

«Перлина Австралії» — так називають місто Перт. Все тут дуже гармнонійно і гарно: сучасні височенні хмарочоси і розкішні старовинні будівлі, кратер Вулф-Крік і глибоководна ріка, пляжі і ресторани, бари і нічні клуби.

9 місце

На дев'ятому місці рейтингу з 95,9 балами впевнено розмістилося місто з королівським ім'ям — . Тут проживає 1 млн 100 тис. чоловік.

Мабуть, немає чистішого, оханійшого міста у світі, аніж Аделаїда. Невеликі одно- та двоповерхові будиночки — складають основу житлового фонду міста. Вони настільки гарні і акуратні, що навіть тим кільком надсучасним хмарочосам, які розмістилися в центральній частині Аделаїди, не зрівнятися з ними.

Особливої уваги заслуговує чудовий фонтан і заповідник острів Кенгуру. Умови для життя тут просто чудові!

10 місце

Закінчиться наша подорож Новою Зеландією, містом . Десяте місце — 95,7 балів. 1 млн 300 тис. особам пощастило проживати в цьому потужному економічному і культурному центрі країни.

Окленд здатен вразити кожного своєю природою і сучасною архітектурою. Одним із визначних місць є вежа Скай Тауер, маючи висоту 328 метрів.

Географическое расположении города — уникальное. Три морские бухты окружают Окленд, а на его территории находится 48 потухших вулканов.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

55 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Найкращі міста

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.