Її величність ворона

Її величність ворона

Гадаєш, усі ворони похмурі та нецікаві?

31 т. 0

Насправді ці мудрі, грайливі птахи можуть розповісти про себе багато захоплюючого та несподіваного. Готовий дивуватися? Тоді вперед!

Виявляється, ворони обожнюють ігри та розваги. Ще корінні американці помітили, як птахи з задоволенням каталися на снігових заметах. Полюбляють ворони бешкетувати і з іншими тваринами: котами, собаками, а на волі залюбки граються з вовками і видрами. Для цього пернаті використовують все, що знайдеться під рукою… чи то пак, під лапою: шишки, палички, м’ячі тощо.

Ворон

Розуму цим дивовижним пернатим не позичати. Траплялися випадки, коли ворона, захищаючи своє потомство, кидала невеличкі камінці в людей, що наближалися до гнізда.

Ворон

Живучи в неволі, ворони здатні навчитися розмовляти не гірше від папуг. Часто вони імітують звуки тварин та автомобілів, а в дикій природі відтворюють виття вовків та лисиць. Завдяки такій властивості чорнявим красеням легко вдається відлякати хижака та поласувати залишками здобичі.

Ворона

Чорне забарвлення та стиль поведінки ворон породили безліч легенд та вірувань про цих благородних птахів.

У Німеччині вірили, що ворони — нащадки злих сил. Шведи вважали, що хрип ворони означає прокляття душі, яка не знайшла спокою. Французи ж переконували, що ці птахи насправді духи нечестивих монахів.

Міфи Тибету і Греції розповідають про ворон як посланців богів. Китайці вірили, що ворони віщують погану погоду, немов передають попередження від богів про небезпеку. Індійські племена шанували цих пернатих як божество.

Ворон

Спілкуються ворони не тільки з допомогою звуків. Птахи однієї зграї прекрасно розуміють одне одного за рухами дзьоба.

Ворон

Ворони турбуються про своїх товаришів. Якщо птах зламає крило чи отримає іншу травму, зграя нізащо не залишить його на одинці з бідою.

Вилетівши з батьківського гніздечка, птах оселяється у так званій воронячій банді та шукає другу половинку. Після цього усе життя ворони живуть парами та зберігають вірність.

Ворона

Побачити ворону можна в будь-якому куточку світу. А все тому, що птахи невибагливі та легко адаптуються до навколишніх умов. У дикій природі ворона живе 17 років, у неволі — близько 40.

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

31 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Її величність ворона

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.