Маленькі хитрощі, які має знати кожен

Маленькі хитрощі, які має знати кожен

Гадаєш, дар спілкування з публікою — це унікальний дарунок небес? А от і ні! Сьогодні я поділюся з Тобою маленькими хитрощами, які допоможуть стати ближчим до співрозмовника. Витончені психологічні прийоми неодмінно зроблять Твоє життя яскравішим та ще цікавішим.

15 т. 0

Чи знаєш Ти, що коли група людей разом із чогось сміється, кожен інстинктивно дивиться на людину, яка йому симпатична, або ж більше від усіх подобається. А на кого дивишся Ти під час загальних веселощів?

Цікаві факти з психології

Чи доводилося Тобі коли-небудь бути присутнім на зборах, де хтось гостро критикував Твої дії? Якщо так, наступного разу обов’язково сядь поряд з людиною, від якої очікуєш негативних слів. Доведено: бажання атакувати у неї одразу пропаде, або, принаймні, стане на багато м'якшим.

Цікаві факти з психології

Тобі давно подобається хтось із класу? Запропонуй йому (їй) захоплюючу спільну розвагу. Якщо Ви обоє в захваті від комп'ютерних ігор, прекрасний вихідний з азартом і яскравими враженнями Вам гарантований.

Спільні розваги неабияк зближують. А позитивні емоції від таких зустрічей тепер завжди будуть асоціюватися з Тобою.

Цікаві факти з психології

Не варто перепитувати, якщо на поставлене запитання співрозмовник відповів ухильно або лише частково. Просто мовчки подивися йому в очі. Зрозумівши, що відповідь Тебе не влаштовує, він, швидше за все, сам продовжить говорити.

Хочеш відчути себе щасливим? Частіше посміхайся! Адже не лише приємні емоції можуть викликати у нас посмішку, але й усмішка здатна змусити нас відчути щастя.

Цікаві факти з психології

Якщо показати людині щиру радість від зустрічі, наступного разу вона сама буде рада Тебе бачити. (До речі, собаки постійно виконують з нами цей трюк).

Постарайся не вживати в розмові фраз «мені здається», «я думаю». Вони додають Твоїм словами ефекту невпевненості.

Багато людей плутають досконалість з упевненістю. Вір у себе та власні сили, усім своїм виглядом демонструй впевненість — і люди підуть за Тобою.

Цікаві факти з психології

Практика показує — люди схильні погоджуватися на меншу послугу після того, як відмовили у більшій.

А це правило частенько беруть на замітку працівники сфери обслуговування. Якщо за Твоєю спиною висітиме дзеркало, співрозмовник стане вести себе значно коректніше. Ніхто ж не хоче бачити себе злим і роздратованим.

Цікаві факти з психології

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

15 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Маленькі хитрощі, які має знати кожен

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.