Барвистий люпин озера Текапо

Барвистий люпин озера Текапо

Люпин Рассела — дивовижна рослина, що може виростати до 1,5 м у висоту. Ботанічна назва походить від латинського «Lupus» (вовк).

17 т. 0

Озеро Текапо на острові Південний Нової Зеландії — справжній рай для фотографів. Гори з засніженими вершинами, блакитно-бірюзова водна гладь і невеличка чепурна церква — немов з картини якогось відомого художника зійшли тутешні пейзажі. А коли зацвітає барвистий люпин, від місцевих краєвидів очей не відвести.

Люпін Рассела з озера Текапо – фото 1Люпин Рассела — дивовижна рослина, що може виростати до 1,5 м у висоту. Ботанічна назва походить від латинського «Lupus» (вовк).
Стародавні легенди говорять, що із люпину готували спеціальний засіб для перетворення на вовка. У народі ж кажуть, що таку цікаву назву дали йому за здатність виживати на будь-яких землях та за будь-якої погоди.

Люпін Рассела з озера Текапо – фото 2

Люпин Рассела має довгі та дуже красиві суцвіття. Сині, оранжеві, фіолетові, рожеві та білі — квіти майорять різнокольоровими барвами, немов хизуються: «Погляньте, які ми пишні!»

Люпін Рассела з озера Текапо – фото 3

Люпін Рассела з озера Текапо – фото 4

Міцні корзинки з насінням дозрівають та зриваються від літньої спеки, випускаючи на волю силу-силенну темно-коричневих насінин, які засинають на зиму, щоб знову з новою силою ожити влітку.

Люпін Рассела з озера Текапо – фото 5

Ці люпини висадила в 1950 році Конні Скотт на вершині Godley по обидва боки головного шосе. Нині море різнобарвного люпину радує очі жителів місцевих сіл, численних туристів і фотографів, що приїжджають на озеро Текапо помилуватися чарівними квітами та зробити вражаючі фотографії на згадку.

Люпін Рассела з озера Текапо – фото 6

Люпін Рассела з озера Текапо – фото 7

Люпін Рассела з озера Текапо – фото 8

Читай також:

Помітили орфографічну помилку? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Рейтинг

17 т. 0

оцінити публікацію

Додатив замітки

Барвистий люпин озера Текапо

Щоб залишити коментар   авторизуйтесь

Коментарі:

Немає результатів.